Wpis z mikrobloga

Kiedyś człowiek grał w takie #fpl i siłą rzeczy katował #premierleague jednocześnie interesował się #bundesliga bo Robercik - wiadomo. Spojrzał na taką #laliga no bo przecież #barcelona i dominacja, penetracja... A teraz? A teraz jego maks zainteresowania #pilkanozna to trzy/cztery mecze #ekstraklasa w weekend i starczy. Na co dzisiaj czekam? Wiadomo... Potężna #stalmielec, Pampersić i jego #legia... Weekendowy mecz #pogonszczecin i może jakieś spotkanie bezpośrednich rywali w walce o miejsca 4-6 ( #lechpoznan ) Też tak macie? Ja stary już jestem? Zobojętniałem? Brak mi iskry w życiu? Czy może po prostu dojrzałem do tego co w życiu najważniejsze i potrafię wartościować? Jak to z Wami jest moi drodzy?
  • 10
@zakoo ja za dzieciaka jarałem się mocno piłką, jakieś mundiale czy euro to oglądałem wszystkie mecze, nawet na copa America się noce zarywalo, teraz chyba głównie przez straszliwą komercjalizację futbolu strasznie mi to zbrzydlo(transfery za horrendalne pieniądze dokonywane przez mających krew na rękach szejków czy jakichś ruskich oligarchów) euro 24 drużyny mundial w Katarze gdzie robotnicy traktowani jak śmiecie umierali przy budowach, potem mundial na 40 drużyn następny pewnie na 100 bo
@SpiderFYM: No siłą rzeczy kibicując jednej z tych drużyn :)

@rafaleff: Jakaś nostalgia mnie wzięła jak włączyłem TV a tam Lewy ma przywitanie w Katalonii… pierwsza myśl jaka mi się pojawiła w głowie - koło #!$%@? mi to lata… kilka lat temu? Wypieki na twarzy, live, ręka w gaciach…

TYLKO FUTBOL LOKALNY! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stałem się ortodoksem na to wychodzi
@Wojciech_Skupien: Heh ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i właśnie o taką zajawkę chodzi! Piję do tego, że zobojetnialem na futbol kompletnie i jedyne co mnie kreci to moja okolica i moja drużyna. Naście lat temu było to nie pomyślenia bo starałem się śledzić wszystko. Czyli jednak starość
@zakoo: Ja do polskiej ligii co sezon mam to samo podejście… ogladam początek sezonu i puchary i potem okazuje się ze nasza liga to poziom San Marino i odechciewa. Pewnie gdzieś w połowie sezonu obejrze jeszcze kilka spotkań. Potem dopiero liga mistrzów, ważniejsze grupowe i drabinkę to już ogladam wszystko - nie kibicuje nawet komuś specjalnie tylko po prostu dla wrażeń czysto sportowych jak umiejętności, taktyka etc. Kibicowanie juz mi się