Wpis z mikrobloga

@MecenasMarcinNajman: Jeśli rudy chciałby z tego zrobić show to na pewno by podał datę pogrzebu i na pewno by sporo frajerów, trolli i młodzieży bandyckiej przybyło razem z barnejem który by tam lajta pewnie odpalił. Może orszaku by nie było, ale myślę że okres śmierci knura będzie czasem kiedy to pod bramką będzie czatowało sporo ludzi. Jeśli konon zginąłby w bardzo niewygodny sposób dla pewnych osób np. z powodu zaniedbanej cukrzycy
jak dojdzie co do czego to tylko Barnej się na pogrzebie pokaże.


@mielonka_madej: Mogę się założyć że jeśli będzie podana oficjalna data i czas pogrzebu knura to przyjdzie w #!$%@? ludzi, w tym wszystkie satelity jak pato, olgierd, kosno, mexyk i inni. Nie odpuszczą sobie zrobienia kontentu na takim wydarzeniu. Frajerów spod bramki, trolli czy młodzieży bandyckiej też sporo przyjdzie. Potem pewnie będzie przez jakiś czas moda na jeżdżenie na grób
Natomiast ja idę o zakład, że tej dzieciarni spod bramki, trolli i innych fanów praktycznie nie będzie.


@mielonka_madej: No nic, po prostu jak do tego w końcu dojdzie to zobaczymy co się będzie działo i nadal uważam że będzie sporo osób, wiadomo że nie będzie to żaden kondukt żałobny jakiegoś celebryty, ale będą tam ludzie pokroju tych wszystkich normików co przesiadują u knura na "gryllach" albo uważają konona za "śmiesznego starszego