Wpis z mikrobloga

Lubicie ciepło i słońce? Na zachodzie USA mają go aż za dużo. W zachodnich stanach USA w ramach jednej z najgorszych susz od 1200 lat dziesiątki milionów ludzi zmaga się z niedoborem zarówno wody jak i elektryczności. Dlaczego? Krytycznie niski poziom w życiodajnej rzece Colorado zaopatrującej w wodę 7 stanów oraz część Meksyku sprawia że doszło do wyschnięcia kluczowych zbiorników jak jezioro Mead zaopatrujące w wodę 25 milionów ludzi czy jezioro Powell zasilające elektrownię wodną dostarczającą prąd dla 5 milionów odbiorców. I co gorsza, nie zapowiada się na szybką poprawę sytuacji.

USA: Miliony ludzi zagrożone niedoborami wody wraz z wysychaniem rzeki Colorado

#neuropa #neuropainformuje #klimat #zmianyklimatu #usa #rolnictwo #energetyka #woda
rebel101 - Lubicie ciepło i słońce? Na zachodzie USA mają go aż za dużo. W zachodnich...

źródło: comment_1659705046t9FDzTbLJmx8ZqYCrjdHqy.jpg

Pobierz
  • 31
@Frasad: Wielki spisek NWO wypił wodę słomkami w celu uzależnienia mas od wody z chemikaliami więc m.in. zabronili używania plastikowych słomek bo musieli je zbierać na wypicie wody z Kolorado. Kubrick nas ostrzegał przed tym w jednym ze swoich filmów kiedy pracował nad sfingowaniem lądowania na księżycu dla rządu USA i został wprowadzony w tematy które mają się nie pojawiać podczas lądowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już
rebel101 - @Frasad: Wielki spisek NWO wypił wodę słomkami w celu uzależnienia mas od ...
@rebel101: Też tak miałem na działce, ale wykopałem dziurę i wsadziłem tam pompę! I teraz mam wody pod dostatkiem, może warto im o tym powiedzieć ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rebel101: No cóż, odkąd jako taki człowiek wykształcił się z małpy, zawsze wędrował za wodą. I w tej sytuacji będą musieli coś zbudować albo zostawić nienadające się do życia i rozwoju osady i przenieść się w klimaty bardziej temu sprzyjające. Tylko że dzisiaj na o wiele #!$%@? większą skalę