Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 833
Tydzień temu pisałem o dziadach bez świateł podczas deszczu, dziś mniej niebezpieczni ale nadal - królowie lewego/środkowego pasa.

Przede mną setki metrów wolnego pasa prawego i tylko ja na nim. I co ciekawe. Większość tych aut jechało wolnej ode mnie i ich wyprzedziłem z prawej.

#samochody #motoryzacja #bezpieczenstwo #autostrady #januszelewegopasa
Pobierz soadfan - Tydzień temu pisałem o dziadach bez świateł podczas deszczu, dziś mniej nie...
źródło: comment_1659766267iEKnyKQa4QjOPQcRPWhSLP.jpg
  • 127
@soadfan w Holandii czy Niemczech też nie włączają () mireczku, jak masz problem z widzeniem pojazdów podczas deszczu, polecam okulary ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A jak deszcz jest konkretny to zjeżdża się na najbliższy możliwy stop i czeka aż przejdzie największe dziadostwo, no chyba że życie ci nie miłe to śmigaj w najlepsze ()
Zjeździłem kilkanaście
@Karbon315 poważnie?

Chodziło o to że w innych krajach nie ma tego obowiązku i jakoś ludzie żyją () rozumiem w nocy, nad ranem lub wieczorem mieć włączone światła, ale gdy słońce w lecie #!$%@? na całego to włączanie świateł jest debilnym pomysłem jakiegoś upośledzonego urzędnika któremu wydaje się że to coś zmienia. ()

Jedyne co zmienia to częstotliwość wymiany żarówek
@Karbon315 ja #!$%@? kolejne fikołki, czytaj ty ze zrozumieniem poprzednie komentarze miras ( ͡º ͜ʖ͡º) bo na tamten juz odpowiedziałem, a ty #!$%@? mi tu kocopoły .

Gdzie ja napisałem że nie powinno się tego przestrzegać u nas bo u innych tak jest? Wyjaśniłem Ci w najprostszy możliwy sposób, no ale, #!$%@? fikoły dalej nie będę tracił czasu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tydzień temu pisałem o dziadach bez świateł podczas deszczu

a masz świadomość że w wielu krajach nie ma obowiązku włączania świateł i jakoś ludzie się o to nie srają? ( ͡º ͜ʖ͡º)

ale mi chodzi o to, że podczas deszczu zupełnie nie włączają świateł, a chmura wody za autem i go nie widać.

w Holandii czy Niemczech też nie włączają ()
@Karbon315 jak cytujesz to całość, bo jak widzę to czytasz tylko to co się tobie podoba i interpretujesz na swój sposób

A jak deszcz jest konkretny to zjeżdża się na najbliższy możliwy stop i czeka aż przejdzie największe dziadostwo, no chyba że życie ci nie miłe to śmigaj w najlepsze ()
Zjeździłem kilkanaście krajów i nigdy nie miałem z tym problemu ( ͡º ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
A jak deszcz jest konkretny to zjeżdża się na najbliższy możliwy stop i czeka aż przejdzie największe dziadostwo, no chyba że życie ci nie miłe to śmigaj w najlepsze ()

Zjeździłem kilkanaście krajów i nigdy nie miałem z tym problemu ( ͡º ͜ʖ͡º)

@v1lk: po to pojazdy samochodowe i ciężarowe zostały wyposażone w systemy takie jak światła by je załączyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Heyolok: czy ja wiem, czy bezpieczeństwo na drodze jest randomowe?


@malinq: auta posiadające dlr - podczas deszczu ludzie nie włączają mijania/pozycyjnych.

@soadfan: kilka razy mi sie zdarzyly takie sytuacje, mgla a czlowiek bez swiatel jedzie. Mrugamu za nim, wyprzedzilem, mrugam drugimi, nic. Zrownalem sie z nim pokazuje mu reka, nic, pewnie pomyslal ze idiota. Pewnie nawet nie wie ze swiatla recznie mozna zmienic bo automat to robi ale sie