Wpis z mikrobloga

@mr_ponglish: Nie, są to kompletne bzdury. Przez pierwszy miesiąc, dwa, wiadomo jest trochę biegania i reorganizowania, ale potem jeśli tylko rodzice nie są ciapami, które nie potrafią się zorganizować to czas jest i jest go nawet więcej niż wcześniej, bo dziecko bardzo ładnie układa sprawy w szeregu i organizuje czas. Lubiłem grać na gitarze wcześniej - gram nadal. Lubiłem wieczorem pograć w strategię - gram nadal.
które śpi tylko na piersi


@ciemnienie: zasypia głównie na rękach, albo w przytuleniu, ale potem śpi samo, poza tym żłobek teraz uczy go też bardziej samodzielnego spania, ja nie miałem do tego serca :D
@Melisandre: To nie ten case, mój jak nie może zasnąć nie drze się. I nie każdy żłobek jest taki sam, w tym gdzie my jesteśmy są bardzo fajne Panie, jeśli sytuacja przy zasypianiu jest kiepska, to głaszczą, trzymają za rękę, a nawet kładą się obok. I nie jest tak, że tego nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@mr_ponglish: Zajebiście ciężko jest się umówić nawet na głupie piwo z posiadaczami dzieci.

Do tego jak widzę na co dzień te wymęczone brakiem snu twarze i frustrację "w gościach", że zamiast się bawić trzeba ciągle pilnować lub hamować dzieciaka, żeby czegoś nie zepsuł to się dziwię, że decydują się na kolejne z własnej woli ¯\_(ツ)_/¯

Najpierw wszystkie babki i ciotki cisną o dzieci, a potem jak potrzeba raz na jakiś czas