Wpis z mikrobloga

Dziwne, nie chca ich wysadzić w powietrze i oskarżyć o to druga stronę? No kto by pomyślał.

Żołnierze Azow-Kijów złapali kilku rosyjskich jeńców wojennych. Pierwszy dowódca Azowa Andrij Biletskyi podkreślił: „Będą dobrze jeść i dobrze spać, będą leczeni przez ukraińskich lekarzy, to jest kapitał do wymiany na naszych braci” #rosja #wojna #ukraina
zafrasowany - Dziwne, nie chca ich wysadzić w powietrze i oskarżyć o to druga stronę?...

źródło: comment_1659778542dKxQw9iRceJQmav8ZHdYVF.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@zafrasowany: to tez jest propaganda, widziałem nagrania tego, co robią ukraińcy ruskim jeńcom, i pomimo tego, że nie żal mi najezdzcy, to widać, że wschód to wciąż dzikusy
  • Odpowiedz
@yungdupa: Mogą być np. Nagrania? Mogę ci na pw podrzucić jak ukraiński żołnierz wyjmuje oko nożem ruskiemu jeńcowi. I nie nazywaj mnie saszką, nie mam do ruskich zadnej sympatii
  • Odpowiedz
@ZygoteNeverborn: dokładnie, tam jest postępowanie jak za Stalina. Sami Niemcy się dziwili, że Stalin wcale nie chciał wydostać z niewoli swojego syna, a oni trzymali go i traktowali dość dobrze, bo liczyli, że wymienią go za wysoko postawionych oficerów niemieckich.
  • Odpowiedz