Wpis z mikrobloga

PERFUMIRKI JEST AKCJA. Jako, że mam pewne doświadczenie w jutubowaniu(https://youtu.be/H0YiOsWBwL0) oraz trochę więcej wolnego czasu i chęci ostatnio, postanowiłem stworzyć coś związanego z perfumami. Przerobiłem grubo ponad 100 zapachów, ale nie uważam się za jakiegoś eksperta, dlatego większość contentu będzie nastawiona na oceny różnych zapachów/kategorii zapachów(nie omieszkam wykorzystać tanich arabów śmierdzieli, klonów, zapachów wykopka itp) przez nasze atrakcyjne różowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) W planach mam też wyjść na ulice i pytać o opinię przypadkowe kobiety(tak jak robią to cc fragrances). Pierwszy film jest już nagrany, wyszło trochę błędów, które poprawie w następnych materiałach. Jego próbkę zamieszczam poniżej.

Prośba do was, jeżeli macie jakieś pomysły jakie zapachy/kategorie zapachowe miałbym wybrać dajcie znać. Jeżeli macie też ciekawy pomysł na nazwę kanału to się nie krępujcie( ͡º ͜ʖ͡º)

#perfumy
  • 33
@Naczelnyadorator: POTĘŻNY MIRAS WĄCHA DEKANTY Z INTERNETU ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie chcę robić z siebie pajaca, wiem, że kontent który u mnie będzie nie wywoła poruszenia na tagu, bo większość osób ma tutaj ogromną wiedzę jeżeli chodzi zapachy, więc dla nich to żadna nowość, czasem może ktoś sprawdzi jak witaminki reagują na bois imperiala ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mniej jednak, jakoś