Wpis z mikrobloga

W związku z ostatnią decyzja moderacji o usunięciu mojego wpisu nt. życia i jego postrzegania chętne odpowiem na każde nurtujące pytanie w jaki sposób tylko będę mógł. Tak mi dziś głowę bimber i moderacja zalała... Napisanie kilku zdań prawdy i spostrzeżeń raz na miesiąc na tagach 28 letniego chłopa jest tak straszna, że trzeba ją usuwać?
#przegryw #samotnosc #alkoholizm #depresja #gorzkiezale
  • 8
@Wazdusciel: Uważam, że jest to 100% prawda. Kiedy byłem kierowcą autobusu widziałem wiele ciekawych sytuacji. Sam mam 176 i słabą, wątłą mordę. Ale zachowanie obecnych dziewczyn/kobiet (16-25) można opisać w jakiejś naukowej pracy doktorskiej. Jezeli 17 letnia ,,Ola,, o wzroście 160 i wadze 83kg wyśmiała zwykłego chłopca, bo miał wg niej ,,tanie buty,, i nazwała go mówiąc łagodnie niczym to o czym tu mowa? Samotne matki szukające sponsorów, które jeszcze 5
@Trampul: Panie silnik Merca, skrzynia szósteczka manual biegi szły tylko 2-4-6 ;) Zawieszenie wręcz idealne na nasze drogi. Fajne auta, chociaż największy sentyment mam do kultowej serii 200 na której zaczynałem. Minus to korozja i hamulce (szybkie zużycie i ciągła regulacja)