Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w nocy na wyspie słodowej, na środku drogi typ lizał się z laską (jakieś małolaty na oko z 20 lat), potem wkładał jej dosłownie palce w cipsko, a na końcu ona podciagnela bluzkę a on sobie wymacal te wypustki bo cycków tam nie było. Na moście który prowadzi na wyspe potem widziałem grupkę osób, chłopaki i dziewczyny się #!$%@?, przechodząc obok widzialem typa w bluzie Polski walczącej z pięścią skierowaną obok mojej głowy, już zastanawiałem się czy trzymać garde. To jest codzienność tutaj?
#wroclaw #logikarozowychpaskow
  • 37
@majkel34: To jeszcze nic,

Zeszłoroczny wyjazd na Przystanek Woodstock to był ogromny błąd. Syf, smród, na glebie leży jakiś nieprzytomny gość, cały obrzygany, spodnie mokre bo się zeszczał. Trzeba uważać żeby nie wdepnąć w jakąś strzykawkę, bo wala się tego co nie miara.

Jakiś gość w dredach pije wodę z kałuży bo chyba odwodniły go piguły. W przeciągu 1 godziny podeszło do mnie pięciu różnych dilerów i pytali się czy chcę
@Bad_Sector:

Tak, tak tu żyjemy. Jak chcesz zobaczyć jeszcze większą oborę i zdziczenie, podejdź na Pasaż Niepolda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@majkel34: Też myślałem że ta cała wyspa zbiera najgorszy sort, dopóki nie wybrałem się na ten wspomniany Pasaż Niepolda xDDD, wyspa przy tym to wzór "family friendly space".
Polecam okolice Gaju, ogólnie południową stronę, większą przestrzeń, przyjemnie i bez patusów.
@Alasthor XD

Taaa studenci XD ty chyba tam od lat nie byłeś :p Obecnie na Wyspie przede wszystkim siedzą licealiści i gimbusy z patola z Nadodrza. Nikt normalny się tam nie pcha xd

@PurpleHaze To jest najsmutniejsze, że ludzie nie dojrzeli jeszcze do tego żeby wypić sobie piwko pod chmurką jak normalni ludzie. Takie zachowania tylko blokują dyskusje na ten temat.

Tak samo oddalają temat zwiększenia limitu procentów i na jazdę rowerem