Wpis z mikrobloga

Redaktor Szczęsny naciera na MOPR bandycki ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla Krzysia Misia psznie rozwija się stopa cukrzycowa, Krzyś wlewa w siebie hektolitry słodkich, gazowanych napojów, a MOPR ma to w pi*dzie. Mail poszedł też do Prezydenta Chudolaskiego, do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.
#kononowicz #patostreamy #bialystok
januszztrojmiasta - Redaktor Szczęsny naciera na MOPR bandycki ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla Krzysi...

źródło: comment_1659870934Af9o1BaLwfTOWXyrwAkCma.jpg

Pobierz
  • 12
@januszztrojmiasta: Wydaje mi się czasem, że osoby na tagu mają po 15 lat, albo są strasznie naiwne. Przecież wszystkie nasze struktury państwa działają po azjatycku, jak obozy turańskie. Tylko na zewnątrz wygląda to jak poważna państwowa instytucja. Akurat Szczęsny, mimo że forma nie najlepsza, to robi dobrą robotę. Dlaczego? Ponieważ u nas wszystkie organy interesują się sprawami tylko wtedy gdy:
Ktoś umrze w wyniku zaniedbań, albo kogoś zabiją
Albo
Media zaczną
Miałem tu w sumie nigdy nie zakładać konta ale czasem jak widzę takie farmazony jak ten to aż trudno jest przejść obok nich bez reakcji.

@Dronstarosielski nie, nie działają po Azjatycku. Powiem Ci nawet więcej, że nie raz sprawniej niż w zachodniej Europie. Pisanie tego typu maili też w żaden sposób niczego nie przyspieszy, a SpidersWeb nie ma żadnej większej siły przebicia i nie stanowi dla kogokolwiek zagrożenia. Myślę też, że Pan
opis odnośnika@ContentMarketingExpert: Tak nasze służby działaj w sposób wzorowy zachodnioeuropejski. W tym momencie nie warto w ogóle z tobą rozmawiać bo znaczy to tyle, że nigdy nie miałeś doczynienia w swoim otoczeniu z organami samorządu czy adm. zespolonej. O sądach na poziomie starego kolegium nie mówiąc. To wszystko to jedna wielka dzicz i chronienie swoich dup, najważniejsze żeby ktoś nie umarł albo lokalna gazeta nie obsmarowała