Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki. Żyję w ciągłym strachu, bo wkrótce podajemy z grupą poszkodowanych do sądu psychiczną starą psychopatkę, która nas nęka i stalkuje od lat.

Wszyscy są szczęśliwi i czują ulgę, że wreszcie sprawa się rozwiąże.

Ja jednak nie byłbym tego taki pewien i według mnie skończy się tak, że przegrana ją rozjuszy.

To jest typ osoby, która nie zniesie porażki i będzie się kumulować w niej wściekłość aż wybuchnie i wtedy będzie mieć gdzieś prawo, policję itd.

I jeśli wygramy to po jakimś czasie pewnego dnia, za kilka miesięcy, może nawet lat, gdy się nie będę tego spodziewał. Zapomnę zamknąć drzwi od domu, będę szedł nocą uliczką, albo przy innej okazji.

Wyskoczy mi z nożem, krzycząc AAAAAAAA i jebnie mnie, a ja kurde nie zdążę nic zrobić.

Ludzie to bagatelizują i mówią, że będzie dobrze, ale gdybyście usłyszeli jej śmiech, jej przerażający, psychopatyczny śmiech, gdy uda jej się komuś dokuczyć, zrobić na złość. Taki zimny, cyniczny...

To uwierzcie mnie, że dreszcz by was przeszedł. Ona jest jak ta babcia z gry "Granny", ale jeszcze bardziej przerażająca

I co ja mam kurde zrobić?

#policja #prawo #stalking #psychologia #psychiatria #psychopata #gry #nerwica #zaburzeniaosobowosci #zaburzenialekowe #sadowehistorie #samoobrona #survival
  • 15
@namotim_: To jest tak, że jak ona Cię zapyta, która godzina i odpowiesz tonem, który jej się nie spodoba to weźmie to do siebie i nie wybaczy Ci tego do końca życia.

Generalnie to nierób na zasiłkach i nudzi jej się to uprzykrza życie wszystkim, takie hobby na wypełnienie czasu.
@kanciak12: My też mamy dowody, także luz. Zgłaszamy ją gdzie się da, ale bez sądu się nie obejdzie.

Wszyscy są przerażeni włóczeniem się po sądach latami, a mnie bardziej przeraża właśnie to: "AAAAAAA" i jeb z noża.
@0xBIAUEK: Stary, ale przecież ja ćwiczę od dziecka wszystko co tylko istnieje, jestem napakowany, silny i potrafię się bronić, ale co z tego?

Jak ktoś Cię zaatakuje nożem w momencie, gdy się totalnie tego nie spodziewasz to możesz sobie być mistrzem świata we wszystkich sztukach walki, brać po 200 kilo na każdy bój i mieć refleks szermierza, a i tak nic nie zrobisz.

Jesteś człowiekiem i będziesz w szoku jak ktoś
@Ynfluencer: dlatego musisz zapobiegać takim sytuacjom i #!$%@?ć taką bułę dla tej chorej baby że do końca życia będzie jeździła na wózku ( ͡° ͜ʖ ͡°) wtedy jak cię zaskoczy? wstanie i wyciągnie kosę? XD

@0xBIAUEK: Uwierz mi stary, że o niczym innym tak nie marzę, ale to pozostanie tylko marzeniem, bo pogrążył bym się na całe życie. Teraz wszędzie są kamery, ludzie patrzą, nawet nie wiesz kiedy i jesteś w dupie.

Więc pozostaje rozwiązać to w prawie i tak zamierzam to zrobić, chociaż z wielkim żalem, bo niektóre osoby wygenerowały tyle cierpienia i napsuly krwi innym, że zasługują tylko na to co napisałeś.