Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Parę tygodni temu pod natchnieniem kilku wpisów z tagu #divyzwykopem postanowiłem że i ja spróbuję. W końcu mając 26 lat to już chyba ostatni dzwonek żeby nauczyć się #seks i obycia z kobietami. Niestety w moim miasteczku 80k ludu nie ma żadnych ogłoszeń/opinii na znanym forum w tej "branży". Wpadłem więc na głupi pomysł że walnę sobie setkę na odwagę i zagadam kilka dziewczyn w parku. Dałem sobie limit że jak żadna z 3 nie wykaże zainteresowania to odpuszczam bo w końcu wyłapie wpierdziel od jakiegoś seby albo milicja się zainteresuje mną xD Pierwsze podejście i już sukces. Najpierw gadka z głupa, czy czeka na kogoś że tak sama siedzi. Od słowa do słowa i mówię jej że jestem po toksycznym związku i szukam jakiejś dziewczyny na seks i jestem w stanie takiej płacić po 5 stówek za każde spotkanie. A ta do mnie że luz, w sumie to sama kiedyś myślała czy by nie ogłosić się bo ma dość pracy w gastro gdzie zarabia jakieś grosze i nią pomiatają. No i niby spoko, znalazłem czego szukałem ale mam teraz w głowie mindfucka.

1. Czy te laski generalnie teraz są takie łase na kasę i dla nich seks to jak splunąć więc korzystają z tego żeby zarobić szybko i bez wysiłku?
2. Czy miałem farta/niefarta i trafiłem od strzała na jakąś cichodajkę?
3. Czy może nie wyglądam jednak tak słabo i może spotkałaby się ze mną za darmo a jak usłyszała że jeszcze chce płacić to już w ogóle dla niej świetny deal?

Nie chcę tego już sprawdzać z następnymi bo i nie mam na tyle kasy żeby płacić dwom naraz. Z tą na razie planuję się spotkać na pierwszy raz za 500 i zobaczyć jak to będzie wyglądać. Obawiam się że mi się nie spodoba taki mechaniczny seks ale i tak już gorzej być nie może. Przynajmniej będę miał to wstydliwe brzemie ściągnięte i może odblokuje się dzięki temu.


#tinder #sponsoring #divy #garso #podrywajzwykopem #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62efaffdcdd8d55ea6422a6a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Parę tygodni temu pod natchnieniem ...

źródło: comment_165990090061jksFzjcmCWA0V9Icgd9B.jpg

Pobierz
  • 19
@pinkfloyd12: nie wiem. Wypadłem z obiegu, ale zakładając , że to nie bait to chyba laski zauwazyly ile kosztują.
Za 50 zł to zdjęcia można kupić. Skoro tyle za zdjęcia to ile za loda? Na pewno więcej.
w życiu bym nie dał 500 zeta za ruchanie xD


@MacintoshTheRebel: ww małżeństwie niearz płacisz:
- rata 3000zł
- samochód 2x leasing 2 x 1000 = 2000zł
- paliwo 1000zł
- jedzenie 1000zł
- wakacje, wypady i inne pierdoły = 1000

Podsumowujac - 8000zł

A żona powie ci, że ona chce teraz seks raz na miesiac i to jej wystarczy i ty masz sie dopasować. Nawet jak rozliczacie się po połowie
@Pozytywny_gosc:
Wiesz, że w 2022 większość związków się składa na wszystko? Co innego jeżeli masz związek "po staremu", tyle, że wtedy kobieta zajmuje się całym domem i gówniakami.

A żona powie ci, że ona chce teraz seks raz na miesiac i to jej wystarczy i ty masz sie dopasować.

To Ty jej powiesz, że Cię to nie satysfakcjonuje i chcesz rozwodu. I Ty mówisz, że jesteś ex pua XD Zresztą to