Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Środa - dzień znajomości rozkładu jazdy, a więc zapraszam Was wszystkich serdecznie na spotkanie elitarnego klubu #russiahateclub
  Kto się jeszcze nie zapisał może to zrobić klikając w plusa. Zapraszamy wszystkich, nikogo nie dyskryminujemy.
  #polska #ukraina #rosja #heheszki #russiahateclub #verywellknown pokaż całość

  odpowiedzi (6)

 • odpowiedzi (27)

 • avatar

  Przemówienie dowódcy pułku przed zmobilizowanymi żołnierzami. wraz z tłumaczeniem

  - Nic nie wiem o rotacji. Tak jak wy, przyjechałem tu 3 dni temu. Zostałem zabrany z urlopu i wyznaczony na dowódcę pułku, którego nie sformowałem, widzę go po raz pierwszy. Pracuję z wami od podstaw. Nawet nie wiem, czy pojadę z wami na Ukrainę, 50/50.

  Albo jadę z wami, albo was przekazuję. Nie wiem też, dokąd nas wyślą. Może pojadę z wami na Ukrainę, przekażę was tam i wrócę, nie wiem. Po was zostanie zrekrutowany kolejny pułk, właśnie tutaj. Będziecie tutaj do 30 października.

  Szkolenie bojowe rozpoczyna się 1 października, ale tak naprawdę już dziś rozpoczęło się. 30-go odbędzie się podsumowanie, zostanie ogłoszone, że pułk jest gotowy i ruszyliśmy. A kiedy jedziemy, 30, 1 lub 2 - nie wiem. Ja też nie wiem, dokąd pojedziemy.

  Nie wiem, co nam dostarczą. W przypadku wszystkich innych pytań dotyczących medycyny zostanie podjęta decyzja, kto nadaje się do służby. Jeśli są tacy, którzy mają przepukliny kręgosłupa
  lub implanty czaszki, lekarz powiedział mi, że jest to kategoria „W”, czyli takie osoby są powoływane do wojska podczas mobilizacji. Więc nie mówcie mi, że nie możecie. Ja też nie mogę.


  Mam też przepukliny kręgosłupa, problemy z kolanem, jestem półślepy, żyję tylko na tabletkach i środkach przeciwbólowych.

  Źródło: https://twitter.com/dimailnitsky/status/1574831852002709545
  #ukraina #rosja #ruskimir #wojna
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)