Wpis z mikrobloga

chłopskie świadectwo z pierwszej klasy chyba
chłop napisałby chętnie że hehe #!$%@?ć oceny one o niczym nie świadczą i że w post-szkolnym życiu poradził sb bardzo dobrze i odnosi liczne sukcesy
ale to byłaby kompletna nieprawda xd
o ile jeszcze maturka poszła całkiem ok i dostał się na bardzo fajny wydział
to potem zaczęła się już totalna równia pochyła i chłop głęboko żałował że w nastoletnich czasach olewanie wszystkiego i jechanie po linii najmniejszego oporu uważał wręcz za jakiś swój krawędziowy gówniarski obowiązek i nigdy nie nauczył się uczyć ani dyscypliny ani niczego\*
no i że rzeczy które w tamtym momencie uważał za niepotrzebne i nieinteresujące olewał już totalnie po całości i z liceum ogólnokształcącego wyszedł jako kompletnie pozbawiony jakiejkolwiek wiedzy ogólnej tłuk
śmierdzący matfizowy kuc ha tfu
i jak trochę dorósł to by z własnej woli chętnie pochodził na jakiś przegląd klasyków literatury i kultury tj pogardzany wcześniej polski czy inny wok ._.

\*tzn to nie takie proste bo #adhd mocno i ta równia pochyła to w sporej mierze zasługa tego że w pewnym momencie psycha siadła kompletnie i wjechała ostra #depresja
ale no mimo wszystko mniej #!$%@?-buntownicze podejście i wyrobienie sb jakiegokolwiek etosu pracy czy czegoś w czasach kiedy jeszcze było ok raczej by nie zaszkodziło a i pewnie mogłoby być pomocne nawet pomimo wszelkich zaburzeń hmmmmm

#szkola #licbaza #gownowpis #przemysleniazdupy #wspomnienia #feels #chodtokowypamientniczek #ehhhhhhhhhhhhh
Chodtok - chłopskie świadectwo z pierwszej klasy chyba
chłop napisałby chętnie że he...

źródło: comment_1659971658SO6AbnBhDzBYqeNeqc9JBa.jpg

Pobierz
  • 31
no wsm trochę dziwne bo wydaje mi się że tak na poważnie opuszczać lekcje i balansować na krawędzi klasyfikacji to zacząłem dopiero w maturalnej xd
ale wychodzi na to że wtedy też sb nazbierałem ¯\_(ツ)_/¯

@Januszka:
sranie w banie
gdyby nie paraliżująca fobia społeczna i totalny brak wiary we własne umiejętności to nie skończyłbym wcale jakoś bardzo źle
może nawet całkiem dobrze

@Greensy: