Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie mam znaleźć kobietę żeby się nie powiesić za 10 lat z samotności jak typowy stary kawaler?

Mam 28 lat, szkoła, młodość już za mną więc nie zagadam do koleżanki na przerwie.
Z tindera mnie przegoniła chłodna obojętność kobiet na mnie bo mam mordę 4/10(i barber, broda tu nic nie pomoże) a one mają dziennie dziesiątki wiadomości od przystojniejszych ode mnie typów więc nie mam tam czego szukać. W pracy jako że nie jest to biurowe stanowisko 80% kadry to chłopy, bab jest kilka ale są zajęte i za mną nie przepadają. Znajomych mam zaledwie paru, bo reszta się wykruszyła przez różne sytuacje i pochłonięcie rodziną jak to u dorosłych ludzi.
Koleżanek zero od skończenia liceum, może gdybym 8 lat temu poszedł na studia to bym miał teraz szersze grono koleżanek i kolegów ale tak mi się życie potoczyło że nie poszedłem a bez dynamicznego życia towarzyskiego nie mam jak poznawać w realu kobiet i budować z nimi relacje.
Na wyjazd do Azji/Ameryki południowej w celu zostania bankomatem ichniejszych kobiet mnie nie stać bo jestem prostym polakiem robakiem z kredytem na głowie i życiem od pierwszego do pierwszego z oszczędnościami co najwyżej na ewentualną naprawę samochodu a mit napalonych na Polaków Ukrainek chyba już upadł więc nie trzeba o nich wspominać.

Gdzie więc jako tako prezentujący się typ mam poznać partnerkę? Samotność już mnie naprawdę dobija i jeszcze kilka lat i chyba napiszą o mnie artykuł z nagłówkiem Uwaga na niego dziewczyny bo będę jak zdesperowany creep zaczepiał obce baby na ulicy. Dziwek próbowałem i to nie dla mnie. Słabe to było, lepszy seks(mój jedyny w życiu zanim poszedłem na divy) miałem kiedyś w klubie jak bzyknąłem się z jakąś naćpaną lochą w kiblu.

#tinder #samotnosc #zwiazki #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f10a03cdd8d55ea64247a9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: rozwijaj życie towarzyskie spotykając się z osobami spoza swojego kręgu znajomych (to ważne). Zapraszaj znajomych z pracy na jakieś wyjścia, być może w przyszłości oni zaprosza swoich znajomych.

Samotność już mnie naprawdę dobija


Nie daj tego po sobie poznać, pracuj nad tym. Większość kobiet ucieknie gdy wyczuje od Ciebie desperację.