Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirko z tej strony Debiżu! #zloterozdajo #rozdajo alert

Do wygrania pierścionek w kwocie 2276zł PLN (chociaż wiemy, że i tak wyjdzie więcej. Skąd taka kwota? Bo mamy gest ( ͡ ͜ʖ ͡) - a wyjaśnienie poniżej.)

Pierścionek złoty próby 585 (do wyboru kolor kruszcu różowe, żółte i białe ) w okolicy 2g

Wzory przedstawimy w pw (właściwie nie ma rzeczy której nie damy rady zrobić :))

W pierścionku osadzimy kamień który wygrany wybierze sam (okolice 0.5ct - tj. Akwamaryn, Topaz (Swiss / London Blue), Szmaragd, Ametyst, Biały Szafir czy inny Turmalin , Morganit, Cytryn, Oliwin, Granat, Czarny diament :)

Jak obiecaliśmy tak dowozimy kilka faktów :

Average Mireczek wydaje 2276zł na pierścionek zaręczynowy.

Króluje motyw przezroczystego kawałka węgla czyli #diament na drugim miejscu #szafir następnie #rubin

Zobaczcie sneak-peak tego nad czym pracujemy ( ) LINK

Robimy biżuterię na zamówienie (przeważają pierścionki zaręczynowe które oferujemy w świetnych cenach, z rzemieślniczą precyzją i pasją do błyskotek, a stolica Maroka na #priv)

Bardzo dziękujemy za zaufanie.

Zasady:
Wygrywa 1 osoba
Zielonki nie
Plusujemy ten wpis
Robimy losowanie i opublikujemy wynik w piątek (12.08.2022) o godzinie ~14:00

Na wideo nasza produkcja: Pierścionek z białego złota a w nim oprawiony diament 0.85ct VVS2 barwa H Excellent

Opcjonalnie: obserwuj nas - będziemy rozdawać kolejne!

ps. tu Nasza strona

ps2. Mamy też instagramafb

ps3. w sumie fajny tag - możecie obserwować #dbijou


#zareczyny #pierscionek #rozowepaski #niebieskiepaski #bizuteria #rzemioslo #handmade #diamenty #slub #oswiadczyny #jubiler #jubilerstwo
dbijou - Dzień dobry Mirko z tej strony Debiżu! #zloterozdajo #rozdajo alert

Do wy...

źródło: comment_1660032301b5vvlI9bwzRGeiXPyfiKrH.jpg

Pobierz
  • 142
@dbijou: Kolejki w UP to znam tylko z opowiadań, bo sam to na raz czekałem max z jedną osobą z którą do tego sam się w urzędzie umówiłem ( )
A ostatnio było: „Pan to te laserowe imienniki zaczął robić a pana tata tak ładnie przez tyle lat przybijał. Grażynkaaaa zrób mi kawkę jak sobie robisz!”
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dbijou: No nie powiem, przydałby mi się taki gadżet. Może wreszcie nie musiałbym już słuchać tego wiecznego gderania mojej różowej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dej! Dej! Dej mnie to człowieku! ()