Wpis z mikrobloga

Nie znam się na mikroblogu ale coś napiszę, takie małe #coolstory - mój związek trwa od sześciu lat, i wszystko układało się raczej dobrze - czasem lepiej, czasem gorzej - wiadomo. Mam takie wrażenie, że to ta jedyna, że związek na całe życie. Postanowiłem więc, że pora się oświadczyć, zarezerwowałem na luty (bo wtedy mamy rocznicę) jeden z lepszych hoteli w Krakowie, obmyśliłem sobie jak chce to zrobić, wybrałem pierścionek, chciałem z tego zrobić idealny wyjazd i pod koniec się oświadczyć. I wiecie co? Dzisiaj ze mną zerwała. Nie polecam nikomu czegoś takiego, nie sądziłem, że to może aż tak cholernie boleć. #rozowepaski #tfwnogf
  • 82
Już się kiedyś tłumaczyłem w komentarzach z tego różowego paska - sześć lat temu to ustawiłem i nie da się już zmienić, chciałem tylko przeglądać Wykop i nie pisać nic, więc mnie ten pasek zbytnio nie obszedł. Z chęcią bym zmienił, jeżeli jakoś się da. Jestem facetem.

@ItaljetMaster: powiedziała, że nie czuje się dłużej szczęśliwa w tym związku, że się w nim dusi, i nie chce mnie okłamywać, że wszystko jest
@mysteq: Nie chodzi o to, że ma timeout, ale tak jest, że musi być przejście na następny level. Większość dziewczyn, z tego co mi wiadomo, tego potrzebuje. Chyba, że dziewczyna nie ma parcia na małżeństwo czy w ogóle to tym nie marzy to sobie tak możecie żyć do końca świata.