Wpis z mikrobloga

Mirki sytuacja wygląda tak:

Mam koleżanke Darie ( ona 25 lvl ja 27 lvl). Jest dość atrakcyjna ale samotnie wychowuje rocznego syna. Wiem, że cały czas popłakuje za swoim ex i najchętniej by do niego wróciła. Wczoraj on był u niej w domu na widzeniu z synem. Cała się trzęsła, ma duże problemy psychiczne w przyszły wtorek ma wizytę u psychiatry. Znam ją 8 lat ( oczywiście z przerwami nawet rocznymi ). Mam dobry kontakt z jej matką ( wydaje mi się, że jej matka chce żebyśmy byli razem). Ale teraz do meritum:
Ona chyba nie widzi we mnie faceta, nie jestem zbyt urodziwy. Wydaje mi sie że jestm tylko "na chwile" w jej życiu a później mnie oleje - chyba muszę zerwać tą znajomość. Problem tez jest taki, że jestem samotny i jednak lubię spędzać z nią czas. Przytulam sie do niej, dotykam ale nic poza tym a nie ukrywam że liczę na więcej.
Nie wiem co robić. Jaki jest werdykt Mirków?
#przegryw #blackpill #zwiazki #relacje #logikarozowychpaskow

Kończyć znajomośc czy jeszcze liczyć że porucham?

  • Kończyć 88.1% (238)
  • Trwać - a nóż sie uda 11.9% (32)

Oddanych głosów: 270

  • 20
@HistoriaNikczemnosci: Wiesz co? Moja koleżanka po awanturach z ojcem swoich dzieci była rok sama. Koleś najpierw robił sceny takie, że na Policji 7 notatek i jedna sprawa na prokuraturze. Matka pobita, jej ojcu dał w mordę, sceny na całą wioskę, koguty błyskały i w ogóle.

Zakręcił się wokół niej taki typ - zupełnie normalny, sto milionów razy bardziej przystojny od ojca jej dzieci, łaził, łaził, łaził i jak już zdradziłem -
@HistoriaNikczemnosci: W żaden związek się pod żadnym warunkiem nie pakuj.

Przytulam sie do niej, dotykam ale nic poza tym

Pozwala Ci na to? Czy zatrzymuje Cię w jakimś momencie? Możesz stopniowo sprawdzać, na co możesz sobie pozwolić, możesz spróbować doprowadzić do czegoś więcej, a nuż będzie chętna, ale nawet nie myśl o jakimś zakochaniu się w niej ani niczym takim. Wtedy będziesz przegrywem w #!$%@?. Ona szuka aktualnie pocieszenia. Więc przede
@HistoriaNikczemnosci:
Aktualnie - tak jak @Alehyd_Glutarowy napisał - robisz za tampon.

1) Nie marnuj czasu, nie bądź na jej zawołanie, nie bój się odmawiać. Ogranicz spotkania, spraw, żeby się zastanawiała, co z Tobą. Napisz, że nie wpadniesz, bo jesteś zajęty, i najlepiej serio się zajmuj jakimiś rzeczami
2) Nie marnuj energii - nie staraj się za wszelką cenę, podchodź do tego na luzie
3) NIE MARNUJ PIENIĘDZY - kategorycznie przestań wydawać
Problem tez jest taki, że jestem samotny i jednak lubię spędzać z nią czas. Przytulam sie do niej, dotykam ale nic poza tym a nie ukrywam że liczę na więcej.


@HistoriaNikczemnosci: nigdy nie zrozumiem jak coś co uważa się za faceta #!$%@? się w tego typu relacje xD. No nie rozumiem i #!$%@?.
Abstrakcja. Co się dzieje w bani samotnego zdesperowanego faceta żeby robić za tampon emocjonalny dla takiej karyny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HistoriaNikczemnosci: Nawet jeśli poczuje że spieprzasz z jej życia to i pewnie #!$%@? ci obrobi jak trzeba. Ale zrobi to tylko żebyś jej nie zostawiał bo jej się dupa pali i psychicznie jest wykończona. Gdy jej się polepszy i zacznie się układać w życiu to niestety ale albo wróci do byłego popuszczać szparki albo znajdzie sobie kogoś innego. Do Ciebie nie czuje nic. Masz być dla niej czymś w rodzaju koła