Wpis z mikrobloga

Pytanie kompletnego nowicjusza. Zamierzam uczęszczać na siłownię. Jak się ubrać? Wiem, głupie pytanie, ale kompletnie nie mam takich ciuchów co by tam pasowały, nie chcę sobie siary zrobić. Najlepiej jakby ciuchy były jakieś mało widoczne dla potu, o ile takie są ( ͡° ʖ̯ ͡°) #silownia #mikrokoksy
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shael: odzież najważniejsze, żeby była wygodna i nie krępowała ruchów, nie chcesz żeby spodenki ci puściły w kroku podczas przysiadu, wiem z doświadczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja sam koszulki i spodenki na siłownię zakładam takie już znoszone, albo jak trafię gdzieś w ciuchu (a czasami trafiają się perełki) to też są spoko. Strojenie się na siłownię zostaw Oskarkom, bananom i influencerkom xd
@Damian_TS:

ubiór na siłowni jest nieistotny, istotna jest higiena osobista i żeby po sobie zostawić porządek. Największa siara to zostawić na ławce ślady potu i #!$%@? wszędzie ciężary.

Mówisz, że największa siara to powtarzać po wszystkich wokół? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@shael: Poważna odpowiedź:
Ubranie nie krępujące ruchów, w którym się nie przegrzejesz(zazwyczaj jest za ciepło dla chłopa i w sam raz dla baby).
Jeśli na treningu będziesz robił cokolwiek, przy czym się stoi podczas dźwigania wolnych ciężarów, to miej obuwie o twardej podeszwie.
@shael: czy ty #!$%@? jestes #!$%@? ? a tak serio: kazdy ma to w dupie jak jestes ubrany, czym mniej sie rzucasz w oczy tym lepiej dla Ciebie. Na siłowni liczysz sie tylko ty, bo tylko dla siebie tam idziesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Najważniejsze wez ze soba ręcznik. No i na nim wykonuj cwiczenia. Bo większość ludzi przepocona siada-lezy na tych sprzetach.
@Damian_TS: nie zgodzę się, nie ma nic lepszego niż położenie się na ławce po wielkim chłopie co wyciska min 200 kg, chyba ,ze mówimy o szczurach co łamie 60kg to ich trzeba wynosić jak szczura z klubu