Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na domówce w nerdowskich klimatach czyli grill z szaszłykami, drinki z 7 letnim rumem, granie w monopoly i rzuty do kubków okraszone rozmowami o teleskopie Jamesa Webba i żartami z Apple. Zabawa była przednia bowiem uczestniczyli w niej tylko mężczyźni, wszystko zmieniło się kiedy wraz z kolejnym znajomym przyszły jego dwie koleżanki.

Patrzenie na to jak po paru chwilach zostają one wręcz zasypane atencją było po prostu odrzucające. Zastanowiłem się jak to musi wyglądać z perspektywy tych dziewczyn? Są zapraszane na domówkę do kulturalnych i zamożnych gości, nie muszą nic przynosić bo sama ich obecność jest wartością, po chwil są serynie adorowane przez coraz to kolejnych facetów a one mogą w nich przebierać, a jak będą miały zachciankę to jakiegoś sobie mogą wybrać i się jeszcze z nim podroczyć i traktują to jak coś normalnego.
xD xD xD xD xD

Patrzyłem na to z boku zniesmaczony naiwnością mężczyzn i zasmucony tym, że te dziewczyny nawet jeśli są w głębi ducha dobrymi osobami, to zostaną zepsute taką ilością atencji. To był zwykle spocone Marleny z powiatowe z przeciętną urodą z robotniczych domów i mające na sobie ciuchy z H&M studiujące kierunki jakie jakie nic im nie dadzą, a traktowane były jak królowe i rewelacyjne opcje. Prawie każdy z tych facetów jacy byli na tej domówce był ekstra partią dla tych dziewczyn, a one traktowały ich towarzystwo jak oczywistość i że mogą sobie ich od tak odrzucić, bo mogą. Wiecie jak to musi napompować ich ego?

To my mężczyźni jesteśmy problemem, to my mężczyźni jesteśmy czynnikiem jaki zepsuł kobiety, to powszechne simpiarstwo jest demoralizujące. Jeśli zwykłe dziewuchy spotykają się w realu i online z taką ilością atencji, zainteresowania i uwielbienia, to jak mają one mieć zdrowe spojrzenie na życie? Nie mogą.

Kobiety to zwykłe istoty ludzkie jakie srają, szczają, pocą się, bywają chore, kłamią, są okrutne i egoistyczne, a faceci robią z nich wyższe istoty decydujące o ich wartości. To chore! Jak ja gardzę tymi wszystkimi gośćmi jacy rechotajac tym prześmiewczym głosem mówią "kto wybrzydza ten nie bzika" co trzeba mieć w głowie mówiąc takie coś? Najgorsze jest to że ja wiem co, nic. Inteligentni goście jednak wcale nie są lepsi, oni zachowują się równie poniżająco ale w inny sposób.

echh... ( ͡° ʖ̯ ͡°) (,) ( ͠° °)

#przemyslenia #rozkminy #przegrywpo30tce #mgtow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #simp #redpill #spermiarz
Pobierz N.....n - Byłem wczoraj na domówce w nerdowskich klimatach czyli grill z szaszłykami,...
źródło: comment_1660135659Fk5kYrCXC8RyOvxjSqj2qs.jpg
  • 13
Byłem wczoraj na domówce w nerdowskich klimatach czyli grill z szaszłykami, drinki z 7 letnim rumem, granie w monopoly i rzuty do kubków okraszone rozmowami o teleskopie Jamesa Webba i żartami z Apple.


@Nostrian: Wybacz ale muszę Cię poprawić.

Byłem wczoraj na domówce w normikowych klimatach czyli grill z szaszłykami, drinki z 7 letnim rumem, granie w monopoly i rzuty do kubków okraszone rozmowami o teleskopie Jamesa Webba i żartami z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nostrian: przecież większość facetów, mądrzejszych patrzy na te laski w sensie seksualnym a nie partnerskim. Dla nich czas spędzony w ich towarzystwie jest rozrywką. Czy coś z tego mają? Oczywiście, doświadczenie i pewność siebie. A co mają laski? Połechtane ego. Nie jest to w ogóle szkodliwe, jak alkohol na imprezie, ale trzeba znać umiar.
@Nostrian: spermiarze są efektem zepsutego rynku matrymonialnego,jak eybroczyny na skórze, sugerujące, że w środku już coś się #!$%@?ło. Gdyby ci kolesie mieli swoje laski to spermienia by nie było. Jakkolwiek pogardzam spermiarzami, tak trzeba powiedzieć, że są oni tu nieświadomymi ofiarami kobiet, i zamiast ich atakować, powinniśmy raczej nauczać.