Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka że ludzie są jak mrówki i zawsze od zawsze przemoc i wojny były i póki co nie ma co udawać że się coś zmieniło że wojen nie będzie.

Ile osób ogląda sadstica? Ile osób się cieszy jak auto rozjeezie złodzieja? Takie guilty pleasure jest w każdym z nas i nie warto z tym za bardzo walczyć.

Ginie kacap? Szkoda xD pomysł że jutro zabije 2 osoby które też będą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Rafixo:

Jak tak patrze po komentarzach na FB w dowolnym temacie to zastanawiam sie czy ludziom po 40 sie odpala jakiś tryb #!$%@? umysłowego i stają się szurami, wszędzie widzą spiski i ogólnie nie potrafią weryfikować tego co czytają?


Glupie wnioski z tego wpisu wyciągasz.
Tu nie chodzi o wiek. Chodzi o to, że szury (bez względu na wiek) są w sieci bardzo aktywni i generują sporo szurowego ruchu.
Nie-szury w
@Strahl: Ehh to prawda, ludzie po studiach dostają proste komunikaty - „wygasło hasło”, „uzupełnij NIP” i dzwonią co zrobić, albo wczoraj typiarka łączy się przez Teamsa i dzwoni, że nie działa - klika dołącz i nic, a tam jak byk Podaj nazwe, a ona i co ja mam zrobić xd

Każę im w takich sytuacjach przeczytać mi do telefonu co jest napisane i daje im chwile na przemyślenie - czasem rozumieją,