Wpis z mikrobloga

Boli mnie że nie mam szczęścia w życiu, kiedy wyjdę z jednego szamba wpadam do drugiego i tak sie kręci. Na dodatek pływam w tym szambie samotnie.
Dzisiaj rano nie miałam ochoty wstać, ale wynajmuje mieszkanie i mam działalność, czyli kilka tysięcy rachunków. Wstałam, cały dzień walczyłam z życiem. Ugotowałam jedzenie na jutro, umyłam kibel, siedze sama w czterech ścianach, oglądam piękne życie znajomych na fb. Ile lat tak wytrzymam, nie wiem.

#depresja #samotnosc
  • 20
kiedy wyjdę z jednego szamba wpadam do drugiego i tak sie kręci


@Ana77: rzadko szambo ląduje przypadkowo
Co przyciąga je do Ciebie?
Co możesz zrobić, by zejść mu z drogi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś może Tobie pomóc, ale to ty musisz się wygrzebać z szamba.

PS. Zdjęcia na FB to nie życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PPS. Benek na PW wysłany xD
Ale ja tych ludzi znam, oni maja udane życie. Fajnych partnerów, dobre prace itd


@Ana77: I masę problemów, o których na trzeźwo i babie nie powiedzą.
Każdy ma szambo w życiu, jedni po kostki, drudzy po kolana, a inni po szyję.

Ale to od Ciebie zależy czy i jak wyjdziesz z tego szamba.
Głupia nie jesteś, więc ogarniesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
A szczęście? Samo przyjdzie.

I
@lexico: Jakbym nie była głupia to nie wpadła bym w takie problemy - wybrałabym inną drogę
Z otwieraniem się na ludzi jest coraz gorzej, bo musiałam uciąć wiele relacji ( w tym rodzinnych), mam złe doswiadczenie z ludźmi, zraziłam się.
Niestety mam w sobie coś takiego, że fajni, dobrzy ludzie nie lgną do mnie.
@Ana77: Takich ludzi jak ty jest mnóstwo i mogę powiedzieć, że sam jestem w podobnej sytuacji. Natomiast jak sama widzisz ludzie są nośnikami problemów i ich obecność w życiu nie znaczy, że się to życie poprawi. Innymi słowy to daj sobie czas i może dystans do samotności. Paradoks samotności jest taki, że trzeba przestać się jej przeciwstawiać, przestać traktować tylko jaki ciężar. Ja wiem iż brzmi to idiotyczne, ale trzeba ją
@Ana77 Mam wrażenie, patrząc z boku, że masz błahe problemy. Tzn. Samotność nie jest problemem w tym przypadku, to zaleta. Jeśli masz firmę i nie robisz za najniższą to już jesteś w super sytuacji. Wiesz, że czas poświęcony na firmę nie pójdzie na marne a chłopak i tak się znajdzie
Jakbym nie była głupia to nie wpadła bym w takie problemy - wybrałabym inną drogę


@Ana77: jesteś dla siebie zbyt surowa.

Niestety mam w sobie coś takiego, że fajni, dobrzy ludzie nie lgną do mnie


Rozum?
@GG99: Mam wiecej problemów, ale po części masz rację.
@lexico: Czy ty myślisz, że trzeba byc jakimś specjalnie inteligentnym by mieć małą działalność?

Wczoraj padłam :) ale robiłam wieczorem obiad na następny dzień. Dzisiaj myłam szyby i gotowałam zupę :D
@lexico: aha, dzięki. Na swój sposób cieszę się życiem, od jakiegos czasu czuję się lepiej. Wcześniej wracałam z pracy i nie miałam siły nic robić. Teraz aktywnie do pólnocy albo dlużej XD
@Ana77: Zazdroszczę ci, że jesteś sama i możesz decydować o swoim życiu a nie żyjesz w dysocjacji zamknięta w przemocowym związku z osobą narcystycznie zaburzoną, która wysysa z ciebie energię do życia. Widzisz, pewnie byś nawet nie wpadła na to, że ktoś może ci zazdrościć ale uwierz mi zawsze się znajdzie ktoś kto ma gorzej.