Wpis z mikrobloga

#chrzescijanstwo #sekta #katolicyzm #katoliban #dokument #ciekawostki

To tylko stary pedofil i jego 65 żon, ale synalek był lepszy. Przeją sektę po śmierci ojca poślubił wszystkie swoje matki/macochy. Wprowadził totalny zamordyzm i zrobił sobie świątynie na zadupiu w texasie oraz ruchał małe dziewczynki na specjalnie do tego stworzonym ołtarzu. Nikt mnie nie przekona, że religia wiodąca to nie jest to samo tylko o zasięgu globalnym. Zdecydowanie polecam dokument netfixa - Bądźcie życzliwi: Modlitwa i posłuszeństwo.
Pobierz BGZZ - #chrzescijanstwo #sekta #katolicyzm #katoliban #dokument #ciekawostki 

To t...
źródło: comment_1660201542B0nuISrFvq3eqOZ2Oxp661.jpg
  • 17
Kolejny odłam odklejeńców, który wywodzi sie od chrześcijaństwa jak katole. Bożka mają tego samego.


@BGZZ: Bóg jest jeden, bożków wiele. Nie od dziś ludzie wykorzystują prawdziwego Boga do swoich partykularnych interesów ¯\_(ツ)_/¯ Nie rozumiem chyba czego ten wpis ma dowodzić, ale ten temat z chrześcijaństwem ma tyle wspólnego, że ktoś na podstawie nauki Jezusa, uczynił z siebie boga i wykorzystał niewinnych ludzi.
No ale nie było nigdzie tytułu ani ze Netflix o tym kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MagicznyMateusz: Zacytuję z mojego posta. " Zdecydowanie polecam dokument netfixa - Bądźcie życzliwi: Modlitwa i posłuszeństwo."

XD