Wpis z mikrobloga

Kuuuuurwa, matka znowu podlacza te #!$%@? UPC, bo jej dali w ofercie wiecej kanalow w tv w nizszej cenie (glownie mtv przesadzilo, bo w Netii tego nie ma), nie dosc, ze bedzie wolniejszy net (750, a w Netii mam 1000), to jeszcze znowu bedzie powrot do #!$%@? wysokiego pingu i lagow, bo ten net od UPC jest rownie stabilny co jakas borderka...
#!$%@? mac... znowu zacznie sie anonowa #!$%@?, jak mi ping bedzie #!$%@? w kosmos i bede widziec w grach napis "disconnect"... albo jak bede sobie ogladac jakies anime czy cos innego na necie, to mi sie bedzie ten odtwarzacz zacinac przez tego gownianego neta...
zajebcie...
#przegryw #upc #internet #netia #zalesie
  • 18
@Whaadahell: @krdk: @iAmTS: zeby jeszcze sam spadek predkosci byl problemem...
ale chyba niektorzy tu nie umieja czytac ze zrozumieniem...
Internet od UPC (przynajmniej u mnie) jest niestabilny jak sam #!$%@?... Doslownie co 30-120 sekund (zaleznie od dnia) w gierkach mialem disconnecta i gwaltowne skoki pingu... A teraz bedzie do tego powrot... Niegrywalny Internet...

@iAmTS: PS. Ten swiatlowod to mozna sobie wsadzic w cudzyslow, bo ten "swiatlowod" w Polsce
@Gigazyeb: to ciekawe, "nic" to mocne słowa - po pierwsze masz kabel optyczny używany do podłączenia, masz pingi w granicach do 20ms, no jak dla mnie to światłowód.

A co do UPC to moze masz na routerze coś #!$%@?, nie wiem, może i UPC to gnój dostawca, nie kwestionuję.

Nie można mieć na miedzi 750 mbit więc nie rób sobie jaj xD
@iAmTS: tutaj takie upc (i to nie jest problem tylko upc) ma swiatlowod doprowadzony do budynku czyli fttb - taki swiatlowod to se mozesz o kant dupy rozbic. jakosc tych kabelkow w budynkach tez jakas super nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nic na routerze popsute nie bylo... po prostu upc chcialo mnie wykonczyc...

@eldzej_10: nie stac mnie na takie luksusy...
@eldzej_10: nigdzie nie napisalem, ze tego oczekuje, takze sobie nie dopowiadaj... wylewam po prostu swoje niezadowolenie z powodu przyszlego obnizenia komfortu... a chyba kazdy moze byc niezadowolony, kiedy nagle bedzie miec gorzej...
@Sharlene: no wlasnie tak wczesniej patrzylem, ze moze daloby sie wziac internet osobno + playera, ale jednak byly 2 peoblemy:
- albo jestem glupi, albo nie znalazlem ani jednej oferty, gdzie bylo mtv w ofercie bez miliona zbednych kanalow...
- do tego playeru nie trzeba miec czasem neta? u mnie telewizory to #!$%@? biedackie rupiecie 32 i 26 cali, ktore takich technologii jak wifi nie maja...
A pingi na światłowodzie i tak są takie same, jedynie co ta stabilność może sie różnić, nie mam historii z UPC, żeby to wiedziec.


@iAmTS: OP pewnie UPC ma po koncetryku (miedzi) i wtedy tak, jest narzut na ping. Generalnie wiadomo, że dramatuzyje, ale z drugiej strony miał najlepszy z ogólnopolskich interentów - światło od Netii + ich polityka wymiany ruchu.

A OP, jakby myślał, to by to rozegrał tak, że