Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy nie mialem problemu z tym ze jakas partnerka lubila byc zdominowana, ale zazwyczaj to bylo w granicach takich ogolno przyjetych, przynajmniej dla wiekszosci. Aktualna partnerka lubi to w troche mocniejszym wydaniu. Ciezko mi sie troche do tego przekonac tzn mam pewne barriers, ktore musze zlamac. Bo to co proponuje, to zebym czasami ją bral sila, czyli w normalnym swiecie to wygladaloby na gwalt tylko ze na prosbe. Mamy swoje haslo ktorego mozna uzyc jesli ktos chcialby przerwac zabawe, ale nadal mam problem tak mono ja uderzyc w twarz, czy szarpac I sila doprowadzix do seksu koedy ona sie broni i ma sporo sily, wiec to nie jest taka normalna zawaba tylko prawie walka. Wchodzil ktos na taki lvl? Nie myslalem ze bede mial taki problem.
#seks #zwiazki #rozowepaski #bdsm

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f4d09e9bb987b9a2aae98d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 22
KonserwatywnaOsa: Albo to masz, albo tego nie masz. Jeśli nie czujesz tematu to nie ważne co będziesz robił nigdy nie będzie do końca "prawdziwe". Ewentualnie może to masz, ale jest głęboko stłumione przez społeczne normy, ale to sam musisz ocenić.

Jak sam zauważyłeś, partnerka jest dość silna, więc porzuć wyobrażenie o delikatnej, słabej płci, najwidoczniej tak nie jest.

Jeżeli masz z tym problem, to do siebie nie pasujecie.


Nie zgadzam się,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: To może być kwestia zaufania. Nie wyobrażam sobię takich zabaw z kimś, z kim mam budować normalne życie, ale nie jestem pewien tej osoby w 100%.

No i jak masz jakieś wątpliwości, to spróbuj rozmowy. Potrafi zdziałać cuda.
SłodkiBydlak: Tak jak już, ktoś powiedział: albo to masz albo tego nie masz. Jeśli uda ci się czerpać z tego przyjemność to możecie się super bawić razem. U mnie temat odpalał bardzo powoli więc polecam metody małych kroków. Może zapoznaj się z jakimś filmem lub literaturą na ten temat. Z książek "Inna rozkosz. Świat dominacji i uległości seksualnej - Gloria G. Brame. Jest to opis wielu historii jak ludzie odkrywali w
AnonimoweMirkoWyznania - SłodkiBydlak: Tak jak już, ktoś powiedział: albo to masz alb...

źródło: comment_1660239565xp0pkO8odQXmpkVFSyvrn9.jpg

Pobierz