Wpis z mikrobloga

@armacoder: Najgorsze jest to, że Ci nie odpowiedzą. Jak traktować wykopowych liberałów i socjalistów poważnie?
Ja zawsze jak zaczynam temat teorii spiskowych to jestem zlewany przez neuropę.
A chcę po prostu wiedzieć, czy mam się czego bać z powodu planów elit na następne 3 dekady.
@armacoder: Prawdziwe i dla żartu, ale jak widać można wcisnąć wam każdy kit. Łącznie z tym samym od lat, że nie ma żadnego discorda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja zawsze jak zaczynam temat teorii spiskowych to jestem zlewany przez neuropę.


@DIO_: kurde, ciekawe czemu? Może spróbuj bez teorii spiskowych?
@aegispolis: Spoko, teraz wszystko to żart, wygląda na to, że słabo działa ten wasz kanał z wołaniem, skoro część kolegów nie odebrała memo i nie wie jakich kłamstw teraz używacie żeby się wyłgać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aegispolis: Napisałem już, że nie mam problemu z samym siedzeniem na Discordzie. Problem mam z waszym zakłamaniem w ogólności, afera discordowa to tylko część. Jeździcie po konserwach i zarzucacie im manipulacje, a potem wychodzi, że robicie dokładnie to samo co oni i zwołujecie się do wykopywania i zakopywania i do samego końca, uparcie kłamiecie że nic takiego nie miało i nie ma miejsca. Kreujecie się na postępowych i liberalnych, a tak
eździcie po konserwach i zarzucacie im manipulacje, a potem wychodzi, że robicie dokładnie to samo co oni i zwołujecie się do wykopywania i zakopywania i do samego końca


@armacoder: O i znalazło się źródło całego nieporozumienia. Po prostu coś takiego się tam nie odbywa, w przeciwieństwie do tego, co udowodniliśmy na grupkach prawicowych. Także nie wiem, kto tu na hipokrytę wychodzi, ale z pewnośią nie neuropki. Dalej to walisz takim stekiem
kurde, ciekawe czemu? Może spróbuj bez teorii spiskowych?


@aegispolis: A może wreszcie ktoś potraktuje moje lęki serio i spokojnie postara mi się wytłumaczyć wiele kwestii i odpowiedzieć mi na dręczące mnie pytania?
Dla neuropy każdy, kto zadaje pytania poddające w wątpliwość dobre intencje różnych "wizjonerów" z WEF, różnej maści fundacji i organizacji, ktoś kto krytykuje wizjonerów jak Gates, Schwab, Soros i Rotszyldowie jest równany z płaskoziemcami i fanami ufo. I nie,
@DIO_: No ale chłopie, ty poważnie oczekujesz, że ktoś będzie ci w internecie tłumaczył, że mikołaj nie istnieje, a świnki nie latają? No bo wiesz, google, internet - spróbuj kiedyś. Chociaż jest jedna taka zasada kciuka, która pomoże ci nawigować - jeżeli coś jest teorią spiskową, to znaczy to tyle, że nie ma na to żadnych dowodów i nie da się tego wyprowadzić z naukowej wiedzy, jaką posiadamy. Nie ma więc
oczekujesz, że ktoś będzie ci w internecie tłumaczył, że mikołaj nie istnieje, a świnki nie latają? No bo wiesz, google, internet - spróbuj kiedyś.


@aegispolis: No i znowu to o czym pisałem. Równanie z płaskoziemcami i telepatami.

Chociaż jest jedna taka zasada kciuka, która pomoże ci nawigować - jeżeli coś jest teorią spiskową,

Ale co jest teorią spiskową? To, że WEF do 2030 ma grafik, który może każdy pobrać z internetu
No i znowu to o czym pisałem. Równanie z płaskoziemcami i telepatami.


@DIO_: Przecież to ty poruszasz te tematy, nie ja.

Niżej to ty nie pytasz o konkretne rzeczy, tylko przedstawiasz jakąś swoją narrację nie popartą niczym i chcesz, bym się ogólnie do niej odniósł. Nie widzisz dalej, o co chodzi? Twoje wątpliwości biorą się po prostu z braku wiedzy. Jak masz jakieś KONKRETNE pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w
- Czy nie niepokoi cię fakt, gdy wyszło na jaw, że wszystkie te teorie spiskowe to była rosyjska propaganda w celu destabilizacji zachodnich społeczeństw?


@aegispolis: Prawdą do końca nie jest to.
Teorie spiskowe popularne nabrały szerokiej popularności w bodajrze 60 lub 70 latach, gdy jakiś nawiedzony niuejdżowiec porównał wydarzenia rewolucji francuskiej i bolszewickiej i dokleił do tego martwe od lat stowarzyszenie z Bawarii.
Jakoś podchwycili to protestanci, bo oni wszędzie widzą