Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, raz jeszcze chciałbym wyjść z nietypową prośbą oraz podziękować za sympatyczny odbiór dokonań Pani Doroty przez Was. Jest wczesna godzina, wczoraj wieczorem wrzuciłem ten oto post. Czynię to raz jeszcze; żeby więcej osób zobaczyło co jest grane, a także sami zachęcaliście.

W dużym skrócie – koleżanka ze szkoły mojej mamy ma szansę reprezentować nasz kraj na ME w wędkarstwie. Jest osobą niesłyszącą jak moja mama, przez co sprawa jest mi bliska sercu. Mimo tego rywalizuje jak równy z równym, Niestety ze względu na koszta, bowiem ministerstwo nie finansuje tego i mimo szczerych chęci z odłożeniem środków na to (zbiórka trwa dłuższy czas i poza środowisko niesłyszących się nie przebiła) nie może pozwolić sobie na wyjazd. Pomóżmy jej spełnić marzenie i przywieźć jakiś medal. Więcej szczegółów w poście poniżej oraz w linkowanej zbiórce. Gorąco zachęcam do wpłacenia drobnych, nawet sam przekaz informacji działa cuda.

Wierzę w moc Wykopu. #rozdajo dalej aktualne, wystarczy zaplusować poprzedni wpis by wygrać kodzik do #pysznepl o wartości 60 złotych. W przypadku uzbierania kwoty do poniedziałku dorzucam drugi do tej puli. Losowanie w poniedziałek o 19. Jeżeli możecie – zaplusujcie i ten post. Byłbym wdzięczny jak nigdy!

Link do zaplusowania posta: znajdziecie tu!
Link do zbiórki Pani Doroty znajdziecie tutaj!

Więcej szczegółów z jej zawodów możecie znaleźć na jej facebooku! ()
Dziękuję w swoim i Pani Doroty imieniu.

#rozdajo #sport #wedkarstwo #zrzutka #pysznepl #wykopefekt
s.....g - Cześć Mirki, raz jeszcze chciałbym wyjść z nietypową prośbą oraz podziękowa...

źródło: comment_1660282013nbhij6HM5AI4EqN5ZwJA3w.jpg

Pobierz
  • 7