Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim, mam problem z wyborem miejsca na #wakacje #lastminute . Mam kilka wymagań i nie wiem czym się kierować, szukam hotelu dla 2 osób na min. 7 nocy, z dostępem do piaszczystej plaży, z całkiem dobrym standardem(min. 3 gwiazdki) i all inclusive. Nie mam konkretnego celu ale jako miejsca docelowe ustawiłem sobie na stronie fly.pl Bułgarię, Grecję, Turcję, Portugalię i Maroko. Przeglądnąłem wiele ofert i jak w którejs wszystko mi odpowiadało to na opiniach Google okazuje się że jedzenie jest nieświeże, albo hotel jest brudny, albo nie ma ciśnienia w prysznicach, albo biuro które to organizuje jest mało znane i nie ma o nim opinii.
Pomożecie mi coś znaleźć? Albo powiedzcie gdzie szukać bo już mi się mieni w oczach od przeglądania ofert. Może ktoś z was ma jakieś wakacje na odsprzedaż?
Szukam czegoś między 19 a 31 sierpnia.
Mój budżet to 8000 na dwie osoby, preferowany wylot z katowic/Krakowa.
#kiciochpyta #urlop #wycieczki
halp ʕʔ
Pobierz
źródło: comment_1660291387ZYA8CXIfO13Ycd0QNTx7J3.jpg
  • 1
@Ananaos: niedawno szukalem, i powiem ci ze na lastach jedynie znajdziesz to co sie nie sprzedalo ze slabymi opiniami. a najlepsze ceny jakies przegladalem na dane wycieczki byly 2 tygodnie przed wylotem. Moze dzien przed bedzie lepiej ale kto to wie. Niestety w tym roku slabo z lastami i przygotuj sie na kompromisy aby wogole gdzies wyleciec. Ja poszedlem w grecje