Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wy też dopiero po czasie dostrzegliście plusy bycia singlem?
Dopiero wczoraj, w 34 urodziny do mnie dotarło że wygrałem życie będąc samotnym. Nigdy żadna mnie nie chciała bo jestem nieatrakcyjny fizycznie, zawsze sam, zawsze #!$%@? normictwa za moimi plecami że hehe pewnie gej, zawsze sobie tym katowałem łeb że jestem sam i muszę sobie kogoś znaleźć robiąc z siebie przy tym błazna.
Teraz odczuwam że warto było się przemęczyć żeby poczuć tą wolność jaką teraz mam.

Nie mam głupiej baby na głowie która non stop by mi truła dupę o pieniądze i obowiązki domowe, nie mam bachorów którymi musiałbym się zajmować i wydawać na nie hajs, mam tylko siebie i pełną swobodę wyboru co chcę w życiu robić. Chcę wyjść na rower po pracy? Jadę sobie na rower. Chcę wyjść do baru? Idę do baru i mi głupie babsko nie truje o to dupy. Chcę pograć do później nocy na konsoli? Gram ile wlezie. Chcę pojechać do Chorwacji albo do Aten? Zbieram hajs i jadę na urlop do Chorwacji.

W pracy do nie dawna miałem łatkę przegrywa ale zaczynam dostrzegać że kumple z pracy coraz bardziej mi zazdroszczą wolności, kiedy oni mają kwasy w związkach, bachory na głowie i kredyty a ja zero zmartwień :D
Jutro kupuję motocykl i zrobię chyba tripa do Hiszpanii bo taki mam kaprys a oni będą telefonicznie pytać o zgodę swojej baby czy mogą sobie z kolegą wyjść do baru XD

#mgtow #samotnosc #zwiazki #redpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f60a68b44ab8b8b2f1a3e5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
Nie mam głupiej baby na głowie która non stop by mi truła dupę o pieniądze i obowiązki domowe, nie mam bachorów którymi musiałbym się zajmować i wydawać na nie hajs, mam tylko siebie i pełną swobodę wyboru co chcę w życiu robić. Chcę wyjść na rower po pracy? Jadę sobie na rower. Chcę wyjść do baru? Idę do baru i mi głupie babsko nie truje o to dupy. Chcę pograć do później
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania:

Wy też dopiero po czasie dostrzegliście plusy bycia singlem?

Tak( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dopiero wczoraj, w 34 urodziny do mnie dotarło że wygrałem życie będąc samotnym. Nigdy żadna mnie nie chciała bo jestem nieatrakcyjny fizycznie, zawsze sam, zawsze #!$%@? normictwa za moimi plecami że hehe pewnie gej, zawsze sobie tym katowałem łeb że jestem sam i muszę sobie kogoś znaleźć robiąc z siebie przy tym błazna.
RóżowyJegomość: tak, mam 31 lat. Mialem dziewczyne 1.5 roku, 5 lat i kilka po 3-9 msc

Prawde mowiac przez ostatnie 11 lat leczylem sie z tego zwiazku 5 letniego.
Dopiero teraz do mnie doszlo, ze moge byc szczesliwy w ogole bez kobiety... Bo jestme facetem. Nie potrzebuje niczyich zasobow, nie potrzebuje miec dzieci (prowadze pewne badania naukowe, ktore dokladaja cegielke do rozwoju cywilizacji - a Ty jaka masz super moc?). Mam
no ale on może sobie też pójść na divy. 1:1


@nad__czlowiek: I zapłacić #!$%@? za seks, na dodatek w kaloszu. xD Złoty interes.

Totalnie jeden do jednego w porównaniu ze stosunkiem z kimś kto autentycznie cię pragnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a ty myślisz, że kobieta jest z tobą bezinteresownie?


Głupie i tendencyjne pytanie. Wszyscy coś dostajemy w wyniku jakichkolwiek kontaktów z innymi ludźmi. Wsparcie, towarzystwo, seks, cokolwiek innego. Asertywność pozwala nie być wykorzystanym.

Kobieta nie pragnie ciebie tylko korzyści związanych z byciem z tobą. Nie ma nic za darmo. W związku płacisz inną walutą


@nad__czlowiek: Nie ma żadnych korzyści z bycia ze mną poza moim towarzystwem. ¯\_(ツ)_/¯ I tak, jeśli jestem
fizyczny pociąg twojej kobiety do ciebie to taka interesowność jak pociąg kobiety do seksu za kasę, różnica tkwi tylko w walucie. Nie ma znaczenia czy płacisz w PLN, dolarach czy pociągiem seksualnym


@nad__czlowiek: Czyli za to, że mam kobietę którą pociągam, płacę tym, że ją pociągam. Prawdziwie złote myśli, kumplu.