Wpis z mikrobloga

To co się dzieje obecnie na rynku LEGO to jest kolejna bańka spekulacyjna. Stare dziady kupują zestawy w momencie premiery. Potem te same zestawy lądują na ebay,allegro i na stronach sklepów z 2 krotną przebitką. Na grupach dla dzieciaków siedzą ludzie koło 30tki i pytają "w co warto inwestować". Właściwie nie da się dostać niektórych rzeczy, albo ich cena jest kosmiczna.
Sama wartość moich figurek podskoczyło o jakieś 200% w ciągu ostatniego roku xD

Figurka pochodzi z zestawu z ok 2012 roku, któy kosztował wtedy 119zł z tego co pamiętam.

#lego #zabawki #banki #spekulacja #hobby
gracilis - To co się dzieje obecnie na rynku LEGO to jest kolejna bańka spekulacyjna....

źródło: comment_1660383392wNm4DK7knlhRjh6aHksGam.jpg

Pobierz
  • 37
Pewnie też zniknie z lego store w ciągu kilku godzin i pojawi się z przebitką na ebay xD Kuźnia wzrosła o 200% właściwie w ciągu kilku tygodni od premiery.


@gracilis: co? Teraz już wiem, że trolujesz. Przecież kuźnia jest cały czas w sprzedaży. I przed dlugi bardzo czas dało się ten zestaw kupić po 530-550 zł (katalogowa 720). Nawet teraz ~660 kosztuje (czyli taniej niż katalogowa). O jakich 200% gadasz?
@damw: takie ceny pojawiły sie na allegro. Nie wiem jaka jest teraz sytuacja z kuznią ale wiem jaka jest sytuacja w SW. To czy komus udalo się to sprzedac to inna kwestia.