Wpis z mikrobloga

#odra #afera #bekazwykopkow #bekazpisu

Jak to jest z tym zatruciem Odry? Bo ja się tu naczytałem od ekspertów, że to musi być firma z Oławy, a tymczasem kilka tygodni temu pojawiły się śnięte ryby w okolicach Gliwic. Coś mi się tu geograficznie i kartograficznie nie zazębia. Czy jakiś ekspert, ktokolwiek z wielu, którzy ze 100% pewnością wydali już wyrok skazujący na oławską firmę produkującą wyroby papiernicze, mógłby mi to wytłumaczyć, bo ja zwyczajnie jestem za głupi na to i tutaj ewidentnie trzeba wykopka-eksperta, który zawyża średnie IQ w tym kraju, a nie jak ja zaniża?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi ze strony ekspertów i za wszelką okazaną mi pomoc w zrozumieniu problemu, który przerasta mój intelekt.
  • 5
@WykopekNaPolEtatu: firma z Oławy zatruwała środowisko od kilku lat, dostali wiele mandatów, oczyszczalnia przestała przyjmować ich ściegi bo ich zanieczyszczenie wykraczało ponad normę - to jest fakt.

Czy są głównym winowajcom zanieczyszczenia w odrze, nie wiadomo, ale za to co zrobili zasługują na taką karę że znikną z naszej planety.