Wpis z mikrobloga

Czuję się w p!zdę samotny. Mam trzy konwersacje na mess (1 przyjaciel, 1 grupa, 1 znajomość internetowa), którzy do mnie piszą. Próbowałem już odinstalować messengera i odciąć się od tych ludzi, ale nie wychodziło.
Chodzi o to, żeby wiedzieć, słuchaj mzlg daj sobię spokój nikt do ciebie nie napisał przestań odświeżać tego messengera.

Jak skupić się na sobie i zostawić tych, którzy do mnie piszą? To pisanie jest dość płytkie, wiele bym nie stracił. A czuję że wtedy mógłbym próbować powtarzam spróbować lepiej zająć się sobą.

Z przyjacielem mógłbym spotkać się raz na dwa tygodnie, a tak rozpocząć mityczny #sigmamalegrindset , #wychodzimyzprzegrywu i takie tam wiecie. Ten wpis nie ma sensu #gownowpis , ale musiałem to z siebie wyrzucić

Mam nadzieję, że nie napiszecie żebym wywalał z tagu, bo was lubię, mimo że was nie znam. #przegryw #samotnosc
  • 9
@mzlg: masz 3 konwersacje i z Twojego wpisu wynika, że nawet to byś chciał unicestwić usuwając mess? Czy to nie jest jakiś autodestruktywny program? No a nie skupiasz się też na tym za bardzo odświeżając ciągle? Żadnych zainteresowań? Nic Cię nie tym wielkim świecie nie interesuje by temu część uwagi poświęcić i być może zyskać coś dobrego?
@Imnotokej: są wakacje, ja nie pracuję, nie potrafię się za nic zabrać, ogólnie czuję się uzależniony od telefonu, nie korzystam z mediów poza mess i yt więc głupio odświeżam, tak samo jak jest się głodnym otwiera się lodówkę, o nic nie ma do jedzenia, ale za 5 minut wchodzę patrzę no znowu nic, ale bym coś zjadł tak samo ale bym się z kimś spotkał czy coś
@Imnotokej: I jest źródłem no mojej samotności, bo widzę te profilowe, widzę profilowe mojej ex, koleżanek z którymi kiedyś utrzymywałem kontakt, i myślę sobie, oni się spotykają, chodzą na miasto, a ja gniję sam
@mzlg: jak czułem się koszmarnie samotny to najbardziej pomagało mi granie muzyki (zainteresowania) i sport żeby się w otchłań nie pogrążać wiec tylko to mogę polecić bo sam tylko to znam. Przysłowiowe ,,ić pobiegaj" :<