Wpis z mikrobloga

za 3 tygodnie wbijam 31lvl

Myślę że już pożyłem tyle ile miałem, widziałem tyle że innym brakło by trzech żyć by zobaczyć tyle co ja, przepracowałem tyle że niektórzy do śmierci tyle nie wytyrają.

Myślę że już pożyłem tyle ile miałem - z prostego powodu - singlem możesz być do 30stki, potem jedyną legalną formą bytu dla mężczyzny jest bycie mężem lub ojcem, założenie własnej rodziny. Wg tego rozumowania moje dalsze życie jest nielegalne.

Żyję w sposób bezsensowny, robię rzeczy bo robię, nie odczuwam radości z niczego. Nie umiem rozmawiać z #rozowepaski, właściwie w swoim życiu to dużo z nimi nie rozmawiałem. Nie było okazji. Ciągle praca, a wcześniej ślepa nauka jak debil. Ale po studiach praca po 14-16godzin dziennie. Robiłem sobie max 3dni wolne w miesiącu - więcej nie miałem sumienia sobie brać wolnego, wychodziłem z założenia że nieefektywnie spędzony czas to koszt, a ja na koszty nie jestem gotowy.

Tak więc wbijam 31lvl jako dziwak, debil, samotnik. Mam ochotę się zabić, chociaż bardziej mam nadzieję na zawał, taki nagły, żeby mnie ścięło i koniec. Krótki niezwykle silny ból tak silny że odetnie receptory bólowe - i będę se ostatnie tchnienia jak te ryby w odrze wykonywał.

Zazdroszczę Wam wszystkim wszystkiego. Macie normalne życia, większość z Was ma założone rodziny na max 26lvl. Macie hobby, umiecie się wysłowić, macie ambicje, które i ja kiedyś miałem, ale już nie mam. Nie mam ich bo źle poprowadziłem swoje życie - błąd pojawił się na 19lvlu, i zamiast już wtedy skorygować swoje myśli to błędnie w nich trwałem aż do 26lvlu - potem zmiana kierunku myślenia była bezcelowa bo już zacząłem czuć że za późno na zmiany. A teraz na 31lvlu to już w ogóle #!$%@? ().

Czekam na śmierć, nic więcej już mi nie zostało

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #gehenna #suicidefuel
smutny_login - za 3 tygodnie wbijam 31lvl

Myślę że już pożyłem tyle ile miałem, wi...

źródło: comment_1660463255sZfD66CbkxG1f2fHqCsYl5.jpg

Pobierz
  • 30
@zerzz: Ja tam w mieście się czuję bardziej samotny niż w swoim zadupiu. Tutaj w cholerę ludzi, a poznanie kogoś to i tak ułuda. Szanse oczywiście są teoretycznie większe, ale praktycznie to i tak i nic z tego nie wynika. A widok tej masy tylko dobija.
@smutny_login: usuń cześć o tym zabijaniu się, bo są tu zjeby pokroju idiotek, które zaraz zadzwonią na policję, że chcesz samobója palnac i Cię wywiozą do psychiatryka, nie żartuje, spotkało to nie jednego mireczka a w psychuszce nikt Ci nie pomoże, to raczej taka kara za uzewnętrznianie swoich osobistych myśli, które społeczeństwo stara się ukryć i zamieść pod dywan.
Sam jestem na 31 lvl i pomysl sobie czy w ogóle widzisz
bo są tu zjeby pokroju idiotek, które zaraz zadzwonią na policję,


@Glikol_Propylenowy: ale potem napisałem że liczę na zawał. Dostanie zawału jest bezkarne

zarzuten oczywisty


@Iandschaft: no niby jeszcze na ukrainie nie byłem i wojny na własne oczy nie widziałem, więc rzeczywiście dobrze mnie tu wypunktowałeś.

Więc jeszcze została mi Ukraina i jej wschodni front ( ͡° ʖ̯ ͡°)