Wpis z mikrobloga

@PanWyrwiflak: przecież klucz został aktywowany online i microsoft.com to przyklepał i aktywował. W tym guwnianym artykule tego guwnianego portalu nie ma słowa o mechanizmie oszustwa tylko przypuszczenia redaktora niczym nie podparte.
Do tego porównujesz cyfrową kopię do materialnego przedmiotu luksusowego.
Być może masz racje ale Myśle że ta dyskusja do niczego nie doprowadzi finalnie ale dziękuje za wysiłek włożony w odpowiedzi. Życze miłego dnia i pozdrawiam
@024_: w legalnej dystrybucji dla zwykłych użytkowników windows kosztuje około 500 - 600 zł. widzę mentalność, że jak nie dostajesz tego do ręki to to nie jest warte pieniędzy. xD. Generalnie to zgadzam się, że dykusja nie ma sensu i gardzę Tobą, ale mam nową klawiaturę i chcę sobie popisać. Jakbyś chciał tego rolexa za 50 zł prawdziwy legalny, jak pójdziesz do zegarmistrza to potwierdzą że prawdziwy to daj znać.
@024_: A bo to jest oszustwo i tyle w temacie. Chcesz kupić klucz, to tylko legalny windows za 500zł . Mogą Ci nawet kompa zablokować, że aktywujesz pirackimi kluczami, na których leci setki kompów. Microsoft blokuje daną partię kluczy i do widzenia. Komp zablokowany. Nie warto.
@piotrek2555: doczytałem że klucze te mogą pochodzić z edycji studenckich lub programów pomocy dla ubogich.

@PanWyrwiflak: Nie mam wspomnianej mentalności ale wyznaje zasadę że towar kosztuje tyle ile ludzie są skłonni za niego zapłacić. Myślałem że to jakaś dobra promocja. Chociaż faktycznie dowodu zakupu nie otrzymałem.
Dobra można się rozejść zrobie upgrade do legala