Wpis z mikrobloga

#uk pracuje jako materiał controller głównie praca biurowa ogólnie grzebanie i w systemie ERP + Excel znudziło mi się i myślimy z żoną o powrocie do PL. Jedyna opcja to praca zdalna bo za 3k na rękę w moim mieście to będzie dramat nie życie a nie mam fachu żeby robić jakieś fuchy za dobrą kasę.

Na jaką pracę najłatwiej się przebranżowić żeby pracować zdalnie. Nigdy o tym nie myślałem i czy wogole jest sens jak nie mam doświadczenia w IT czy innych branzach.

Jakieś rady pomysły? Pójście w IT chyba odpada bi to wymaga dużo czasu a z 2 dzieci go brak. Góry Dzięki za odpowiedzi
  • 10
@DADIKUL: a co to jest 5k w Polsce... specjaliści od zarządzania jakością mają lepszą kasę w uk niestety... ja sam myślę czasami o powrocie i sobie ogarniam ogłoszenia, ale warunki finansowe są słabe.
@nikoafc86: Rozumiem, ale może warto spróbować ? Mindbox prowadzi fajna akcje żeby wyszkolić ludzi w branży ERP, jesli znasz moduł epicora to już jakiś plus. Dodatkowo oni maja praktycznie zagraniczne wdrożenia, praca zdalna etc. Ale pewnie wiązałaby się z częstymi wyjazdami zagranicznymi. Może tez maja serwis na Epicora to praca w 100% zdalna i pieniądze powinny być fajne