Wpis z mikrobloga

Kiedy ty do dzisiaj nawet nie trzymałeś za rękę jakiś typ ,,podrywa" twoją koleżankę po prostu siedząc

Spotkanie znajomych na małej popijawie, laska pierwszy raz widzi typa na oczy i już widać, że te oczy robią się maślane na jego widok, to rozmarzenie, ech też chciałbym tak kiedyś mieć
Następnego dnia zaczyna się stalking kont typa
Następny tydzień są już parą

I jak ja mam poważnie traktować jakieś #!$%@? o tym, że wygląd nie ma znaczenia? XD
Człowiek ma pajacować miesiącami bo przecież uczucie przychodzi z czasem( ͡° ͜ʖ ͡°) XD a tu laska sama szuka sposobów by spotkać się z typem

Jak nie spodobasz się lasce po pierwszej sekundzie i ona nie będzie okazywała zainteresowania możesz sobie dać już spokój
#blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #p0lka
  • 94
via Wykop Mobilny (Android)
  • 311
@harold97: przecież napisałeś, że to twoja koleżanka xD

Normalna sprawa, że ustawia się z atrakcyjnym dla niej facetem, który nie wstydził się pokazać, że nie traktuje jej jak koleżanki

Następnym razem jak spodoba ci się laska, to działaj, a nie kręć się miesiącami obok jak creep ( ͡º ͜ʖ͡º) a jak nie wyjdzie, to zainteresuj się inną laską. Inaczej czarodziej murowany
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@harold97: no taka jest prawda, ale normiki i sojaki dalej na wyparciu. Moja pół roku przed wejściem ze mną w związek gapiła sie na mnie na korytarzu. Jak znalazła mnie na yubo to od razu dodała i gdy ją przyjąłem to pierwsza napisala. Po dość obszernym pisaniu i kamerkach zostaliśmy razem po 11 dniach. Na pierwszym od samego początku przełamywała barierę dotyku. Nie martw sie Miras bo cie tylko to wykonczy.
@harold97:

Jak nie spodobasz się lasce po pierwszej sekundzie i ona nie będzie okazywała zainteresowania możesz sobie dać już spokój


Może nie po pierwszej.

Ale to zawsze tak działało, w zależności kto i jakie miał priorytety.

Albo się podobasz, albo nie - i tego nikt nie przeskoczy, choćby nie wiadomo co miał itd.

Tak samo jest u facetów - jak laska się podoba, to bierze, jak nie to elo.

Pomijam oczywiście
@Kolarzino: Wygląd (cały ten zbiór morda, wzrost itp) jest wyśmiewany przez ludzi którzy dobrze wyglądają bo nie mogą do siebie dopuścić, że to nie oni sami z siebie są zajebiści tyllko geny jakie dostali są zajebiste.
Coś w stylu dzieciaka z porządnego domu który nie może dopuścić do siebie, że ten wychowany w patologii ma gorszy start w życiu

Tak podsumuje twój komentarz( ͡° ͜ʖ ͡°)
i jak ja mam poważnie traktować jakieś #!$%@? o tym, że wygląd nie ma znaczenia? XD


@harold97: zapewne sam nawet w to nie wierzysz bo ciężko byłoby ci się umawiać z brzydka dziewczyna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Jarem12:

na podobnym poziomie zew. atrakcyjności


I tak de facto jest. Większość par ma do siebie zbliżony wygląd. Tylko wysoka pozycja społeczna u mężczyzny podbija wygląd. Choć to już tyczy się głównie milionerów, osób niezwykle popularnych. Kiedyś chłop miał trochę więcej pola już mógł liczyć na najlepszą kobietę na wsi. Odkąd kobiety osiągają własny dochód, to już też nie ma takiego znaczenia - przynajmniej na Zachodzie, u nas jeszcze do Polek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@gnomol:

Wygląd to podstawa, bez akceptacji urody mężczyzny nie ma dalej szansy na randki, sex, związek.


A co to mężczyźni nie patrzą na wygląd? Wedle badań to faceci są większymi wzrokowcami. To, że faceci biorą wszystko na Tinderze to nie po to żeby wchodzić z nimi w związki tylko po to żeby zamoczyć.
Laski zwiększają swoje wymagania na okazjonalny seks. Faceci je obniżają.