Wpis z mikrobloga

Moje wady na dzień dzisiejszy:

-brak wykształcenia wyższego,
-brak prawa jazdy,
-paskudny wygląd, w tym bardziej morda baby face i rudawy zarost,
-wzrost mniej niż 180, czyli 178,,,
-łysienie i mam zakola,
-nadal mieszkam z rodzicami, a wcześniej wynajmowałem pokój i po 2 miesiącach wróciłem do rodziców,
-nie umiem się dobrze wysłowić, tzn jestem niedorozwinięty umysłowo i cały czas robię błędy w interpunkcji i składaniu zdań,
-nie znam angielskiego,
-praktycznie nie mam żadnych znajomych, bo przecież w moim wieku wszyscy są sparowani i nie mają czasu na stuleja, więc spotykają się wyłącznie ze sparowanymi osobami. No wiecie, nikt nie chce mieć czasu na nieudacznika.
-brak matury i edukacje skończyłem na technikum i mam tylko dyplom ukończenia technikum ze zdanym egzaminem zawodowym, w którym nigdy nie przepracowałem w swoim zawodzie dłużej niż rok.
-robota w korpo za marne 3400 netto, jeśli wyrobię miesięczny cel,
-mam prawdopodobnie IBS, ale nie jest to jeszcze do końca zdiagnozowane,
-prawiczek, lvl 29 i nigdy nie widziałem nagiej laski na żywo, zero całowania i jedyny kontakt z laskami to tylko rozmowa, nic więcej,
-pracowałem we Francji kilka miesięcy i uznałem, że życie tam jest za drogie w utrzymaniu z wujkiem, bo jak mogłem sam się tam utrzymać i wynająć całe mieszkanie?,
-mam #!$%@? zainteresowania, aby kogokolwiek zainteresować i całe życie nikogo nie obchodzę. W sumie jestem niewidzialnym gównem, tylko że z wiekiem coraz bardziej śmierdzi.

Zalety?
Jeszcze nie bohatyrnąłem...

#przegryw ##!$%@? #feels #tfwnogf #oswiadczenie #niebieskiepaski
  • 10