Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 128
#atencyjnysmuteczek (na czarną można dać, a jak nie można to przepraszam)

Aż się muszę wypowiedzieć na temat problemu o Redbulla za 6 złotych.
Ze swoich dwóch pierwszych wypłat i ostatnich z BP nie kupiłam sobie prawie nic, ile mogłam to odłożyłam, a dokładnie z trzech wypłat (z tego jedna niepełna) 4 500 złotych. Żyłam skromnie. Nie wydawałam na ubrania i inne rzeczy.
Więc jak sobie kupię Redbulla, bo miałam ciężką noc to nic się nie stanie.
Pracuję na umowie zlecenie, więc dostanę trochę więcej niż na umowie o pracę i stawkę też mam większą trochę, bo to Kraków.
Kupuję sobie wkłady do GLO za 11 złotych na dwa/trzy dni plus czasem cygaretki przy cięższym dniu.

Uważam, że zasługuję na Redbulla, bo ciężko pracuję i nie wydaję na bzdury, tylko czasem na małe przyjemności. Mogłam swoją pierwszą wypłatę całą wydać, a wolałam oszczędzać póki nie miałam wydatków i luźniejsze miesiące. Dopiero po czterech miesiącach pracy kupię sobie porządne buty, żeby nogi nie bolały.

Więc ten Redbull raz na kilka dni kupiony za promocji za 4,5 złotych jeden to naprawdę nic strasznego.

Mniej jadu Wykopki, miłego dnia i trzymajcie się (ʘʘ)
Pobierz smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (na czarną można dać, a jak nie można to przepra...
źródło: comment_1660655192EM3PmtcQU2Y8rDCe3YLofj.jpg
  • 84
Uważam, że zasługuję na Redbulla, bo ciężko pracuję i nie wydaję na bzdury, tylko czasem na małe przyjemności.


@smuteczek2000s: normalnie to chyba klasyk osoby z uzależnieniem. Piwko po pracy, lampka wina po sprzątaniu, blancik na rozruszanie. Jeszcze żeby to było coś "przyjemnego" a to najzwyklejsza używka łagodnie nazywana cukrem.

Oczywiście przesadzam ale 10 wersów żeby usprawiedliwić się przed samym sobą oznacza jakieś grube problemy