Wpis z mikrobloga

@Morgoth143: W sumie jak mam chwilę do odjazdu to też jednorazowe kupuje w automacie, żeby się nie logować do banku niepotrzebnie w autobusie - we Wrocławskiej appce trzeba podać numer konkretnego pojazdu a nie linii, więc kupić jednorazowy można dopiero jak już się wie, który to będzie autobus/tramwaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkeinTaleTime: w 3miescie wystarczy podac numer tramwaju/autobusu i godzinę kupna. Dla skm zakres stacji w ktorych sie poruszasz oraz godzinę. Tak jest przynajmniej w apce skycash. Zawsze coś tam mam na saldzie bo place tym za parking albo etoll, więc nie musze na szybko logować banku, doładowywć
@Morgoth143: A kupowanie w środku autobusu/tramwaju to jakaś prymitywna forma przemieszczania się?
Jeżdżę mpk na tyle rzadko, że nawet nie wiem, czy karta w skycashu jest aktywna, dużo łatwiej mi podejść już w środku i kupić bilet ¯\_(ツ)_/¯
  • 0
@Morgoth143 jak przyjezdzasz do Gdanska i chcesz sie okazjonalnie przejechac to musisz stac przed #!$%@? biletomatem do ktorego jest w #!$%@? ludzi. We Wro skasujesz sobie bilet na luzaku w tramwaju. Pod wzgledem kupna i skasowania biletu wroclaw i gdansk dziela lata swietlne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mutencath: kupowanie biletu u kierowcy jest raczej formą zakupu a nie przemieszczenia się ( ) a tak na poważnie to każdy kupuje jak chce, mnie bawią ludzie stojący w kolejkach.

@jestemtunew: ale o czym Ty do mnie piszesz? Przecież jest chyba 5 aplikacji do kupna biletów cyfrowych. To jest wręcz kwestią główną mojej szykany z pierwszego postu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@Ogau no dokladnie. Tym bardziej ze #!$%@? wie ktore aplikacje co obsluguja. Gdansk w kwesti zakupu biletow w dupie byl i gowno widzial. We wrocku wchodzisz to tramwaju, pyk karta i jedziesz. Nad niczym nie musisz myslec, o zadnych aplikacjach czy innych biletomatach