Wpis z mikrobloga

Może @a__s raczy wytłumaczyć o co chodzi z m0dkiem nkb? Wszystko u niego w porządku? Ostatnio rozpoczął jakąś dziwną krucjatę bożą na wykopie. Spada absolutnie wszystko. Nieważne czy to najzwyklejszy komentarz, czy po prostu niewinny obrazek na którym znajduje się WYŁĄCZNIE morda wojtyły i napis "It's okay to be yellow", czy nawet obrazek, a właściwie szkic wygenerowany w całości przez AI jak jakaś postać której twarz to dosłownie parę kresek (a więc nawet nie wiadomo kto to jest) stoi z kijem do baseballa.

Zupełnie szczerze, asie. Chciałbym możliwie jak najprecyzyjniejszej odpowiedzi. Co jest tak bardzo nieodpowiedniego w rzeczach które wymieniłem? Boicie się pozwów w związku z totalnym, świętojebliwym odrealnieniem obecnej władzy? Czy o co chodzi? Myślę, że ludzie z tagów #wykopobrazapapieza i #2137 a nawet #bekazkatoli również byliby bardzo wdzięczni za odpowiedź.

#moderacjacontent #uposledzeniecontent
Pobierz
źródło: comment_1660718486EY8eCj6AocDRhlJoJDtMxD.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiecejszatana: Podeślę jak będę na kompie :3

@a__s: No i braku odpowiedzi się właśnie spodziewałem. Całkiem zabawne jest to, że na tym portalu dużo lepsza i częstsza interakcja jest z Rumunem, którego tak strasznie chcecie zwalczać niż z wami xD