Wpis z mikrobloga

Powoli nadchodzi czas gdzie będzie trzeba skończyć neet. Piękne to były 2 lata. 2 lata podczas których nie robiłem absolutnie nic pożytecznego, grałem w gierki, chodziłem na spacery, jeździłem na rowerze. Niestety są też minusy. Przytyłem z 80kg do 97kg, dość mocno zdziczałem i prawie całkowicie odizolowałem się od ludzi co nie jest dobre. Niestety budżet nie jest z gumy i zostało mi około 8 tysięcy polskich złotych, do tego rodzice już cisną, że mam prawie 30 lat i nigdzie nie pracuje i tu muszę się z nimi zgodzić, bo gdy patrzę w lustro to czuje odrazę do siebie i do tego jak sobie "układam" życie. Muszę z góry powiedzieć, że jestem człowiekiem bez absolutnie żadnej ambicji i nie zależy mi na niczym tylko na tym żebym głodny nie chodził i mi na głowę nie padało.
Czas będzie szukać sobie nowej pracy. Całe życie czyli 6 lat od kąd skończyłem szkołę pracowałem w jednej firmie więc w moim cv nie będzie absolutnie nic. Może zacznę szukać jakiejś roboty w stylu kierowca busa w piekarni albo coś takiego.
#neet #przegryw
  • 17