Gorące dyskusje ostatnie 12h

Premier Morawiecki rozmawiał właśnie z Prezydentem Zełenskim w sprawie trwającego kryzysu i sposobów jego rozwiązania.

Zełenski zapewnił, że Ukraina zrobi wszystko co w swojej mocy by nam pomóc.

#polska #ukraina #neuropa #4konserwy #heheszki

odpowiedzi (13)

Ale miałem wczoraj akcje z Ukrami na ulicy. Wracam wczoraj sobie chodnikiem spokojnie do domu i z naprzeciwka idzie sobie facet z kobitą i coś po ukraińsku gadają. Ona wgapiona w telefon cos mu tam pokazuje, zszedlem na bok troche ale ona chyba nie ogarneła i weszła prosto we mnie. Ten jej facet jak to zobaczył, od razu podleciał do mnie z łapami i drze sie do mnie łamaną polszczyzną ze sie zagapili i że bardzo przeprasza. Ja od razu wyskoczylem na niego, że nie ma zadnego problemu i że nic się nie stało. Jeszcze łapskiem do mnie wyjechał, żebysmy sobie podali na zgodę i żona przerosiła też po ukraińsku i poszlismy kazdy w swoją stronę.
    Czy to jeszcze Polska?
    #ukraina #heheszki #takbylo
    pokaż całość

odpowiedzi (28)

OGŁOSZENIE ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

Mirki i Mirabelki,

kolejne stacje ORLEN zostały otwarte w zachodniej części Słowacji! Od dziś możecie tankować #paliwo na naszych samoobsługowych stacjach w miejscowościach Pečeňady i Pernek.

Już do końca tego roku będziemy mieć w tym kraju 50 stacji, a po włączeniu obiektów przejętych w ramach połączenia z Grupą LOTOS będziemy trzecią siecią na tamtejszym rynku.

Do 2030 r. 45% naszych stacji będzie zlokalizowana za granicą.

#paliwo #chwalesie #ciekawostki
    pokaż całość

odpowiedzi (183)