Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 267
Ale inba we wsi xD
Somsiadka wezwała policję na sąsiada że śmierdzi bo nawiezione kurzego nawozu w pole xDDDD

Ja nie wiem co tacy ludzie myślą przeprowadzając się na wieś. Tym bardziej, że mój ojciec pamięta jak jeszcze jej ojciec w polu robił xD

#wies #rolnictwo #patologiazmiasta
Pobierz
źródło: comment_1660891131uUaZKolTQqG8KlyxrKNbRl.jpg
  • 55
@pesymistyk: Ile on tych kur ma ze mu tego na całe pole (które zakładam jest większe niż ogródek) starczyło? Już nie wspomnę że jak nawiózł to pewnie zaraz albo niedługo będzie podorywać także ta sąsiadka tego "nawozu" nie zobaczy.
@pesymistyk: Tacy są najgorsi, ale z własnego doświadczenia powiem, że z reguły są szybko pacyfikowani przez lokalną społeczność.

Niedaleko mnie jedna babka wezwała policję, że sąsiad po nocy kombajnem kosił.
Dzielnicowy przyjechał, pouczył babkę, że mieszka na wsi i w sumie to żeby #!$%@?ła.
Próbowała kręcić aferę po jakichś gazetach i portalach społecznościowych to właściciel pola nawiózł jej tam gnoju na kupę praktycznie pod samym płotem. Zgodnie z przepisami rzecz jasna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@pesymistyk: xDDD

Mirku, u mnie na wiosce z 15lat temu wprowadził się PIERWSZY MIASTOWY EVER. Chata #!$%@?, ogródek #!$%@? i jegomość się wprowadził do swej willi. Po kilku tygodniach mieszkania na wsi nie podpasowalo mu, że krowy jednego z rolników chodzą drogą i srają na nią. A przez to ten ma niereprezentatywny wygląd samochodu i wstyd mu jeździć do pracy i musi codziennie na myjnie opony myc. Zaczal łazić po wiosce