Wpis z mikrobloga

Cześć, mam na ścianie podłączenie pod klimatyzację (lewy, górnyróg) . Na tą chwilę nie planuje jej montażu. Macie pomysły jak zamaskować wystające rurki i przewody? Wiem, że najlepiej uciąć i zaszpachlować ale chciałbym użyć mniej inwazyjnej metody ( ͡º ͜ʖ͡º)

#remont #mieszkanie #rozowepaski #wykonczenia #budownictwo
RadiOBagdaD - Cześć, mam na ścianie podłączenie pod klimatyzację (lewy, górnyróg) . N...

źródło: comment_1660977852f616RDcmOi21lnCuB6iCWh.jpg

Pobierz
  • 118
@RadiOBagdaD: no to ja bym to uciął, jeżeli tam jest już poprowadzony prąd to schował to w jakiejś puszce co by to użyć w przyszłości i zatynkował. Później ekipa montażowa klimy po prostu ponownie rozwierciłaby te otwory i przepuściła przez nie swoje przewody, bo pytanie czy chcesz wieszać jednostkę akurat tam przy oknie? Pewnie i tak czekałyby cię przeróbki.

A tak to jedynie zostaje ci powieszenie jakiejś szafki czy skrzynki i
Powieś sobie tam półkę i postaw kwiatka który zasłoni, nie tnij nic bo jak bedziesz chciał zamówić jednak firme do montażu to najtrudniejsza robota jest już przygotowana, czyli możesz oszczędzić sporo pln. Jak to jest przygotowane pod multisplita na poddaszu to jeszcze lepiej bo unikniesz montażu agregatu za oknem.