Wpis z mikrobloga

Dawno o tym nie wspominalam, czas na mały update. #marihuana
Jak widać od ponad 7 miesięcy nie palę zioła, a paliłam codziennie przez kilka lat.
Przyznaję, że pierwszego dnia #polandrock wzięłam jednego bucha od chłopaka któremu mój #niebieskipasek pomógł rozbić namiot... Od jakiegoś czasu byłam ciekawa reakcji swojego organizmu, a przy okazji niebieski też się zgodził. Od razu trochę pożałowałam, uderzyło mnie mocno i tak jakby "cofnęło" jakby szła pod silny wiatr i natychmiast stwierdziłam "po #!$%@? ci to było". Bardzo się cieszę z tej reakcji, wcale mnie nie ciągnie żeby znowu zapalić, pewnie kiedyś się jeszcze zdarzy ale nie będę w żaden sposób do tego dążyć.

Z innych ciekawych rzeczy to też uregulowałam picie #alkohol , po festiwalu tylko raz spróbowałam domowego wina (dosłownie łyżeczkę). Wcześniej prawie co weekend coś tam było pite, a teraz też nie czuje wielkiej potrzeby.
Życie na trzeźwo jest całkiem znośne. Z narkotyków w moim życiu zostało tylko #lsd które biorę co kilka miesięcy w jakimś odosobnionym miejscu (dom na wsi/działka) i gapie się w tęczę, która mój mózg tworzy na wszyskim^^


Powodzenia dla tych którzy są na początku tej wyboistej podróży ()

#narkotykizawszespoko #narkotyki #wykopjointclub #chwalesie #uzaleznienie #rzucaniepalenia
MallaCzarna - Dawno o tym nie wspominalam, czas na mały update. #marihuana 
Jak wida...

źródło: comment_1660987037vqz6DHLxfbY1XrOEy8eP1O.jpg

Pobierz
  • 36
@MallaCzarna: chyba jednak trochę przesadził, lepiej być uzależnionym od melissy niż od czegokolwiek innego od czego ludzie się uzależniają, ale rozumiem myśl, że lepiej nie zastępować nałogu nałogiem
@BadBadger: zgadzam się z tobą w pełny, tak też mu pisałam pod tamtym postem. Jednak wiesz jak to jest czasami na wypoku, lubią się czepić czegokolwiek ¯\_(ツ)_/¯ jednak nawet wtedy piłam ja kilka razy w miesiącu jak było mi najciężej psychicznie więc nie było to faktycznie zastępowanie tych 5 blantów dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MallaCzarna: Z tego co mówisz to jesteś dobrym materiałem na gościa na pogadankę w szkole o uzależnieniach. Wykopki tu rwą włosy z głowy ze ich córki będą sie puszczać, a dla mnie to by było straszne jakby moje dziecko tak popadło w używki. Trzymaj sie tam i powodzenia w dalszej walce.