Wpis z mikrobloga

Siema wykop!

Mały update co u mnie, bo w sumie kilka osób to ciekawiło, a dawno nie dawałem znaku życia.

No więc jak widać, albo nie widać, trochę mnie mniej, sylwetkowo nie jest najlepiej, chwile sobie bimbałem, nie raportowałem trenerowi, mimo że założenia czy to żarcia czy treningowe spełniałem, to nie wprowadzaliśmy zmian i tak skończyłem okres odbicia po zawodach które trwało około 12 tygodni z wagą 111kg.

Saa leciało:
1000mg testa i 500mg npp w skali tygodnia.
5iu insy pre i 10iu gh pre.

Zbadałem się kompleksowo i w sumie stan zdrowia nie jest zły, nawet powiedziałbym, że jest dobry, ale trener zarządził mostek, a więc kolejne 3 tygodnie jestem na CAŁKOWITYM OFF, od gh również, a po tych 3 tygodniach wracam na około 400mg testa w skali tygodnia. Po tych 6 tygodniach prawdopodobnie #!$%@? mocniej, a i hajs na 12iu gh dziennie się znajdzie, więc tak prawdopodobnie będzie leciało. :)

No i czas leci, powoli trzeba obierać cele, cel na 2023 to zaliczenie kilku prób walki o kartę PRO, mówię o próbach, nie mówię, że ją wygram, znam swoje miejsce w szeregu, ale chce zobaczyć na co mnie stać. :)

Jakby kogoś bardziej ciekawiły moje kolejne poczynania to na co dzień więcej udzielam się na insta (Lewus_kulturysta).

Zapraszam również do subowania kanału Lewus Kulturysta gdzie materiały teraz będą częściej.

No i jeśli ktoś poszukuje trenera online, to również zapraszam do współpracy, transformacje można zobaczyć czy to tutaj czy właśnie na insta.

#silownia
#dieta
#trening
#mikrokoksy
#sterydy
#mirkokoksy
#pokazforme
#lewusmusisz
Lewusx - Siema wykop!

Mały update co u mnie, bo w sumie kilka osób to ciekawiło, a...

źródło: comment_166117097384HtkXpyNuFNX7mWhe3xWB.jpg

Pobierz
  • 25
@Poemat: Po prostu chęć dania chwili oddechu dla ciała, na tym 1g, wątpię żebym po 3 tygodniach miał w ogóle „naturalny” poziom testa, więc niby off, ale nie zdąży być offem.

W badaniach jedynie erytrocyty w mocy i białko podwyższone 2-3x. To tez trzeba ogarnąć.