Wpis z mikrobloga

@Szaa: co jest złego w eutanazji? Widziałem na tyle dużo ludzi męczących się podczas sztucznego przedłużania ich życia i cierpienia, ze uważam eutanazję za coś dobrego Ludzie mają więcej empatii do zwierząt które usypiają żeby się nie męczyły niż do innych ludzi.
@Szaa: @Arientar: @livarot: nie bullshit i nie bierzcie słówek z jakichś memów dosłownie. Nikt ich nie zmusza dosłownie tylko chodzi o to, że chorzy w fazie terminalnej czy ciężko niepełnosprawni przytłoczeni kosztami utrzymania przy życiu de facto stają przed wyborem spędzenia reszty życia w delikatnie mówiąc niekomfortowych warunkach, cierpienia i śmierci w bólu + pozostawienia po sobie długów rodzinie, a eutanazją.

Problemy są tu dwa: pierwszy to oczywiście kwestia
@medevacs: O, weź zamieść ten komentarz jako własny wpis, może z tym memem dla jasności. Właśnie sam się zdziwiłem, że nie było znaleziska ani nic gdy wysyłałem tego mema
zmuszać do cierpienia w ostatnich chwilach życia


@Arientar: #!$%@? wykop... chyba z pół godziny pisałem ten komentarz i sprawdzałem linkowne źródła, a przychodzi wykopek i wsadza mi w usta jakieś swoje wyobrażenia o tym co wg niego ktoś inny myśli bo mu się nie chce przeczytać ze zrozumieniem komentowanej treści, eh.

TL;DR: eutanazja jest w Kanadzie tak łatwo dostępna, że jest sugerowana jako odpowiednie rozwiązanie pacjentom, którzy ani jej nie chcą