Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Golę całe ciało ze względów higienicznych i uważam to za coś normalnego. Spotykam się od niedawna z dziewczyną i gdy pierwszy raz zobaczyła, to była zdziwiona i powiedziała, że nie powinienem. Stąd pytanie do #rozowepaski - czy uważacie, że mężczyźni nie powinni czegoś takiego robić?

#pytanie #niebieskiepaski #higiena #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630865d48311a165a9389907
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 85
A propos golenia sobie odbytu.

Ostatnio popełniłem nawiększy błąd w swoim życiu i chciałbym podzielić się tym doświadczeniem ku przestrodze. Ta, tak jak wiele innych historii, zaczęła się kiedy miałem problemy ze sraniem.

Nie, nie miałem zatwardzenia. To nie była kwestia regularności wypróżniania, a raczej jej techniki. Włosy w moim odbycie wyrosły już na tyle, że przypominało to raczej dżunglę, w której cały czas plątały się małe kawałki gówna. Byłem strasznie sfurstrowany,
WykopowaGrażyna: > Faktem jest, że np. golenie rowa nie jest najszczęśliwszym pomysłem bo potem mogą pojawić się obtarcia (nie mówiąc o ostrych odrostach).

@pietryna123: golenie rowa jest świetne
po sraniu zużywa się dużo mniej papieru toaletowego
pierdy są o wiele głośniejsze bo niewytłumione poduszką z włosów
dupę myje się dużo przyjemniej

a nie powinno golić się żyletką tylko kremem do depilacji, wtedy odrosty nie są ostre
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@pietryna123:

#!$%@?, no mi by się nie chciało, ale fakt. Papieru potrafi czasami trochę iść.

Ja bym cały czas czuł te resztki gówna na włosach w rowie jakbym nie miał go wygolonego. Tak to mam pewność, że dupsko wytarte do czysta. Czuję dzięki temu znacznie większy komfort, a oszczędność srajtaśmy to tylko dodatkowy plus.

Choć jak możesz nie mieć problemów z odrostami... za miękkie są? Mnie czasami pod pachami te włoski
ogolone nogi u mężczyzny wyglądają dziwnie


@Inboxie: xDDDD przecież to jedna z oznak męskości. Najbardziej nie rozumiem tych wszystkich ,,pakierów" (nie kulturysci) co nogi golą. A najlepsi są tacy, co klaty nie ogola, ale nogi tak
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś ogoliłem włosy wokół wora, ale skończyło się odparzeniami - wręcz rany. Leczyłem się maścią cynkową dla niemowlaków. Nieciekawie też pachniało. Jeśli powodem jest higiena to nie tędy droga. Odrastające są twarde i kłują. Nie polecam. Kilka razy tak próbowałem i efekt ten sam.
Teraz tylko trochę przycinam tę dżunglę.
No chyba że trzeba golenie połączyć z jakims kosmetykiem? oliwka? puder? antyperspirant?