Wpis z mikrobloga

Jak juz porady to poradze

Porada dla sprzedających. Jeśli wasze betonowe złoto wisi na olx od miesięcy i nikt nie chce dzwonić, to nie wkórwiajacie sie na śasiadów którzy juz sprzedali 2 latattemu albo nie wierzyli w wasze betonowe apartamnety.

nie ma siły barany skoro to samo we Włoszech, Chorwacji , Hiszpanii ( gdzie nie ma wojny)
kupuje sie za 600-1000 euro / m2 ( mowa o budynkach budowanych w latach 2004 -2020 )

To waszym kraju prowadzącym wojne z Ruskimi
Nie moze to być droższe.

#nieruchomosci
  • 6
@TheDzions: Ktoś kto kupuje mieszkania nie mussi baranie pracować. Zrozum to że nie mierzysz innych ludzi swoją miarą.

odnoscnie tych lokalizacji kótre wymieniłem to są ceny mieszkań w miescowościach TURYSTYCZNYCH

- nie łapiesz kolego co sie dzieje z rynkiem nieruchomosci kótry NIGDY NIE TANIEJE
@dzikuZplasriku: byłeś kiedyś w lokalizacjach turystycznych poza sezonem? xD powodzenia żyć tam na codzień

poza tym, ja nigdzie nie pisałem że ceny zawsze będą rosnąć, napisałem że liczy się lokalizacja. Obstawiam, że ceny te które podajesz to pewnie jakieś gnojowate mieszkania, bo sam również sprawdzałem swojego czasu i wiem jaki rozstrzał jest :)