Wpis z mikrobloga

To jeszcze w Polsce wróci, dlatego warto pamiętać, że już było. Skaner konsumencki w Polsce wprowadziło Tesco. Głównym celem było uniknięcie wykładania produktów przy kasie, ale również można było kupować w tradycyjny sposób, a skanerem tylko każdorazowo sprawdzać sobie cenę produktu. Przy rezygnacji z zakupu usuwało się produkt z listy, a jeśli zdecydowaliśmy się na zakup no to mieliśmy od razu podliczone ile za wszystko zapłacimy. Moim zdaniem to była świetna opcja. Korzystanie ze skanera oczywiście było bezpłatne i z tego co pamiętam nie wymagało posiadania karty pogramu lojalnościowego Tesco.

To tylko jeden przykład jak wspaniałą siecią było Tesco w Polsce.

Na zdjęciu wózek ze skanerem konsumenckim w Tesco przy Pojezierskiej w Łodzi. Październik, 2020 roku.

#tesco #zakupy #handel #technologia #skaner #lodz #ldz #cc0
Pobierz Poludnik20 - To jeszcze w Polsce wróci, dlatego warto pamiętać, że już było. Skaner k...
źródło: comment_1662166515pjS24iAc1aEOY6JNeSR13H.jpg
  • 116
@Sorrow_and_Extinction: jestem z Tomaszowa i o Tesco na Pojezierskiej zahaczałem przy okazji, jeżdżąc (właściwie chodząc bo tam od przystanku tramwajowego przy Bałuckim Domu Kultury jest kawałek), do Jula.

Poziom danego lokalu to kwestia lokalnego zarządzania, te mniejsze może bywały niedopieszczone (w Tomaszowie też było jedno małe Tesco – też tam można było wymieniać nieprzyjemności, ale głównie w stosunku do obsługi), natomiast polityka samej sieci była – w mojej ocenie – najprzyjaźniejszą
@Poludnik20: Tak se zagailem byku.
Co do tesko to mam caly czas tel w tesco mobile, chwale sobie bo taryfa sprzed 7 lat. Zakupy srednio lubie w tym sklepie, wole jednak lidl. Do produktow vaule nie mam stosunku ze beka, #!$%@?, kilka lat temu zylem za 10e na tydzien i kupowalem wszystko najtansze. Niektore te produkty tez nabywam teraz. Sklep jak sklep wcale nie najtanszy, nie najdrozszy.